comScore

Kadın 37. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE (Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı Fox TV izle)

23 Ekim 2018, Salı 23:58
Kadın 37. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE (Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı Fox TV izle)

Kadın dizisi 36. bölümünü izleyenler büyük bir heyecanla Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 37. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 37. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgileri haberimizde derledik. 

FutbolArena - Fox Tv'nin reyting listesinde zirvede yer alan dizilerinden Kadın dizisi 36. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi 36. bölümü yine nefesleri kesti. Bahar ve çocukların mezarında karşılaştığı manzara ile şok olan Sarp'ın aklında tek bir soru vardır: Bugüne kadar inandığı her şey yalan mıdır? Olanlardan sonra Suat'tan hesap sormaya giden Sarp'ı artık hiçbir güç Bahar ve çocukların yaşamadığına inandıramayacaktır. Böylesine heyecanlı geçen bir bölümün ardından Kadın dizisi severler Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 37. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı çıktı mı? sorularına yanıt arayanlar için Kadın dizisi yeni bölüm fragmanıyla birlikte Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölüm özetini haberimizde derledik. 
 

Kadın dizisi son bölümde neler oldu?


Bahar ve çocukların mezarında karşılaştığı manzara ile şok olan Sarp'ın aklında tek bir soru vardır: Bugüne kadar inandığı her şey yalan mıdır? Olanlardan sonra Suat'tan hesap sormaya giden Sarp'ı artık hiçbir güç Bahar ve çocukların yaşamadığına inandıramayacaktır. Çareyi Enver'de aramak üzere kapıya dayandığında ise evin kapısında Arif ile karşılaşır. Arif'in ise Sarp'ı görmeye tahammülü bile yoktur. Artık kimseye inanmayan Sarp, Bahar ve çocukların yaşadığına emin olup bu defa onlara kavuşabilecek mi?

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi konusu


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.


Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı Fox TV İZLE


Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 37. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı izle, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın dizisi 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularına yanıt aramaya başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"