comScore

Kadın 19 Şubat son bölüm İZLE - Kadın 50. bölüm full İZLE (Kadın 19 Şubat son bölüm full tek parça İZLE)

20 Şubat 2019, Çarşamba 00:07
Kadın 19 Şubat son bölüm İZLE - Kadın 50. bölüm full İZLE (Kadın 19 Şubat son bölüm full tek parça İZLE)

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 50. bölüm yayınlandı. Kadın dizisi son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Peki Kadın son bölümünde neler yaşandı? Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 50. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fox Tv'nin sevilen dizisi Kadın son bölümü olan Kadın 50. bölümüyle yayınlandı. Kadın son bölüm olan Kadın 50. bölümünü izleyemeyenler için Kadın son bölüm olan Kadın 50. bölüm özetini haberimizde derledik. Kadın dizisi 50. bölümünde neler oldu? Özge Özpirinççi'nin başrolünde oynadığı Kadın dizisi 50. bölümünde yaşananlara kısaca göz atalım. 


Kadın dizisi son bölümde neler yaşandı? (Kadın 50. bölüm 19 Şubat 2019 Fox Tv)


Yeliz'in öldüğünü Emre'den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arif'i arayıp onu almasını ister. Bahar'ı almaya gelen Arif ise Bahar'ı ne kadar özlediğinin bir kez daha farkına varır. Yeliz'in yanına gitmek isteyen Bahar, Arif ile beraber yola çıkar. Arif ile Bahar'ın baş başa gitmesinden rahatsız olan Sarp ne yapacağını bilemez. Onların sevgili olma düşüncesini aklına bile getirmek istemeyen Sarp'ın yüzüne Pırıl tarafından tüm gerçekler vurulacaktır. Annesinin yanına giden Şirin'i ise bir sürpriz beklemektedir. Oltasına yeni bir isim alacağı için de oldukça heyecanlıdır. Artık Sarp'ın yanında olmak istemediğinden emin olan Bahar ise evden nasıl kaçacağını düşünmeye başlar. Sarp'ı polise şikayet etmeyi düşünecek kadar da ondan nefret etmektedir. Çünkü Sarp en yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuştur.

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinççi
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Seray Kaya
Ece Özdikici
Devrim Özder Akın
Feyyaz Duman
Ayça Erturan
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi 50. bölüm 19 Şubat 2019 Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 50. bölümü izleyemeyenler Kadın son bölüm olan Kadın 50. bölümünü internet üzerinden izlemek için arama yapmaya başladı. Kadın son bölüm izle, Kadın 50. bölüm izle, Kadın 19 şubat son bölüm full izle, Kadın 50. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapanlar için Kadın son bölüm olan Kadın dizisi 50. bölümü full izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"