comScore

Kadın 14 Mayıs son bölüm İZLE - Kadın 14 Mayıs 62. bölüm İZLE - Kadın 14 Mayıs son bölüm tek parça İZLE (Kadın 14 Mayıs 62. bölüm full tek parça İZLE)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 00:19
Kadın 14 Mayıs son bölüm İZLE - Kadın 14 Mayıs 62. bölüm İZLE - Kadın 14 Mayıs son bölüm tek parça İZLE (Kadın 14 Mayıs 62. bölüm full tek parça İZLE)

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. bölümü izleyemeyenler için Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölüm özetiyle birlikte Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölümü full izlemek için tüm bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın 62. bölümüyle yayınlandı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. dizisinde yine büyük bir heyecan yaşandı. Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölümünü kaçıranlar için Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölüm özetiyle birlikte Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölümü full izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Kadın dizisi 62. bölüm özeti Fox TV (14 Mayıs 2019 Salı Kadın dizisi son bölüm)


Sarp'ın Saray Apartmanı'na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp'ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif'e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif'in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir. Arif'in, Bahar'ın Sarp'a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp'a açıkça söylemesi Sarp'ı oldukça kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir. Doruk'un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştıracaktır.


 

Kadın dizisi oyuncuları


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM


 

Kadın dizisi 62. bölüm İZLE FOX TV (14 Mayıs 2019 Salı)


Fox TV'de yayınlanan Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kadın son bölüm izle, Kadın 62. bölüm izle, Kadın 14 Mayıs son bölüm izle, Kadın son bölüm full tek parça izle, Kadın 14 Mayıs 62. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"