comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Kaan Kanak hedefini açıkladı

23 Şubat 2015, Pazartesi 18:47
Kaan Kanak hedefini açıkladı

Eskişehirspor'un Beşiktaş maçı kahramanı Kaan Kanak Lig Radyo da Ajans Futbol'a katılarak merak edilenleri yanıtladı.

FutbolArena Özel - Takım olarak çok iyi oynadık ve kazanmayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Çok sayıda pozisyonumuz vardı ve daha farklı kazanabilirdik. Ama yine de sonuç önemliydi. O yüzden çok mutluyuz. Biz artık kendimize geldik takım kalitemiz çok iyi.
 
Daha %100 kapasitede değilim
 
Transferimi Ertuğrul hoca çok istedi ve 1 sene gecikmeli de olsa Eskişehirspor'a geldim. Daha performansım %100 değil! Ankaragücü'nde oynarken daha iyi skor yaptığım dönemler var.
 
Hedefim A Milli Takım
 
En büyük hayalim şampiyonluk yaşamak ve A milli takımın formasını giymek. Bu zamana kadar çeşitli lig ve kategorilerde oynadım ama çok sevdiğim A milli formayı giymek istiyorum.
 
Skibbe benim iyi yönlerimi bildiği için preformansım arttı
 
Skibbe beni ön tarafta oynatıyor ben ilk zamanlarda sol bek oynamıştım ama asıl mevkim ön taraftı ve şimdi performansım arttı.
 
Üç büyüklerde oynamayı herkes ister
 
Üç büyüklerde oynamayı herkes ister.Benim içinde geçerli ama ilk hedefim önce kendi takımımda başarılı olmak olacak. Eskişehirde potansiyel çok yüksek olduğu için ilerde şampiyon olabiliriz.
 
Yakın zamanda evleneceğim
 
İnşallah yakın zamanda evleneceğim. Uzun süren bir birlikteliğim var. Ailemden uzakta olduğum için bu biraz zor oluyor.
 
Ankaragücü'nün bende yeri ayrı
 
Ben alt yapısından yetiştiğim Ankaragücüne çok aidiyet hissediyorum. Çünkü neredeyse 10-12 ylılım geçti ve gelişimimde çok önemi var. İnşallah hedeflerine ulaşarak iyi yerlere gelirler. 

Haber: Yetkin ETKİN

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.