comScore

Manchester United Manchester United

Juventus'un Nani ısrarı

05 Şubat 2014, Çarşamba 14:24

Juventus, Manchester United'ın gözden çıkardığı Portekizli yıldız Nani'nin transferini kafasına taktı. Başarılı oyuncu için yazın yeni bir teklifle Kırmızı Şeytanlar'ın kapısını çalmaya hazırlanıyorlar. 

FutbolArena - Geçtiğimiz yaz aylarında yeni sözleşme imzalanmasına rağmen David Moyes'un Manchester United'da düşünmediği isimlerin başında gelen Portekizli yıldız Nani için Juventus'un isteği sürüyor. Hem yazın hem de bu ara transferde yıldız oyuncuyla ilgilenen fakat resmi bir teklif sunmayan İtalyan devi, işi önümüzdeki transfer döneminde yani yazın bitirmesi bekleniyor.

Juventus'un dışında Milan'ın da ciddi şekilde istediği Nani için, kendi ülkesinde Sporting Lizbon'a transfer olacağı iddiaları da ortaya atılmıştı. Bunun üzerine Portekizliyi başkasına kaptırmak istemeyen Conte de David Moyes'u bu konuda ikna edebileceğinden emin.
Geçtiğimiz gün Fiorentina'ya kiralanan bir diğer Manchester United futbolcusu Anderson, başta kendisinin ve Nani'nin David Moyes'un sisteminden memnun olmadıklarını açıklamıştı. Kulüpteki geleceği belirsiz olan Portekizli'nin sakatlığı devam ettiğinden 1 ay sahalardan uzak kalacak.

Öyküm Kanbir

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.