comScore

Juventus Juventus

Ronaldo'nun tecavüz itirafı yayınlandı: "Arkadan ilişkiye girdim"

09 Ekim 2018, Salı 18:35
Ronaldo'nun tecavüz itirafı yayınlandı:

Kathryn Mayorga'nın kendisine tecavüz ettiğini iddia edien Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında olayla ilgili olarak avukatlarına yaptığı itiraf ortaya çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Kathryn Mayorga isimli kadına tecavüz suçundan yargılanmasının yankıları sürüyor. Kathryn Mayorga'nun avukatları tarafından yeniden dava açılırken, Almanya'da haftalık yayınlanan Der Spiegel dergisi, Cristiano Ronaldo'nun 2009'da avukatlarına yaptığı itirafı yayınladı. 


Cristiano Ronaldo - Kathryn Mayorga tecavüz haberleri


Almanya'da Der Spiegel isimli haftalık dergi, Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Kathryn Mayorga ile yaşadıklarını avukatlarına itiraf ettiğini diyalogları yayınladı. Habere göre Cristiano Ronaldo Kathryn Mayorga ile ilişkiye girdiğini birebir avukatlarına doğruladı. 

"ARKADAN İLİŞKİYE GİRDİM"
Kathryn Mayorga ile arkadan ilişkiye girdim. Pozisyon değiştirmedik. 5-7 dakika sürdü. İstemediğini söyledi ama izin de verdi. İttirmeye başladı. Ben diğer kadınlar gibi değilim dedi. Özür diledim.

Hatırlanacağı üzere Cristaino Ronaldo, Kathyn Mayorga'nın itirafından sonra yaptığı açıklamada, "Bu olay tabii ki yalan. Benim ismimi kullaran ünlü olmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.