comScore

Juventus Juventus

Ronaldo, Portekiz'de kalıyor! İtalya'ya dönmüyor

12 Mart 2020, Perşembe 11:58
Ronaldo, Portekiz'de kalıyor! İtalya'ya dönmüyor

Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, takım arkadaşı Rugani'de koronavirüs tespit edilmesinin ardından annesinin rahatsızlığı için gittiği Portekiz'den şimdilik dönmeyeceğini bildirdi.

FutbolArena Dış Haberler - Avrupa'yı etkisi altına alna koronavirüs özellikle İtalya'da çok sayıda ölüme neden oldu. Ulusal karantina ilan eden İtalya'da maçlar da 3 Nisan'a kadar ertelenmişti. Bu gelişme sonrası Juventus forması giyen Daniele Rugani'nin de koronavirüs salgınına yakalandığı belirtildi. Takım arkadaşının salgına yakalandığını öğrenen Cristiano Ronaldo, annesinin tedavisi için bulunduğu Portekiz'den İtalya'ya şimdilik dönmeyeceğini yetkililere bildirdi.

CRISTIANO RONALDO DÖNEMİYOR
Juventus kulübünden yapılan açıklamada Daniele Rugani'nin yapılan testler sonucunda COVID-19 sonuçlarının pozitif çıkdığı ve oyuncunun koronavirüsüne yaklanadığı duyuruldu. Bu gelişmenin ardından Juventus kulübü gerekli tedbirler ve prosedürün işleneceği açıklandı. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Portekiz'e giden Cristiano Ronaldo'nun yetkilileri arayarak İtalya'ya şu an için dönemeyeceğini bildirdiği iddia edildi. Ayrıca İspanya hükümeti de İtalya'dan gelen uçaklara iniş izni vermediği için Getafe, Inter maçı için İtalya'ya, Roma ise Sevilla maçı için İspanya'ya gidemedi.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)