comScore

Juventus Juventus

Merih Demiral'dan alkışlanan hareket! Koronavirüs bağışı

26 Mart 2020, Perşembe 18:27
Merih Demiral'dan alkışlanan hareket! Koronavirüs bağışı

Juventus'ta forma giyen milli futbolcumuz Merih Demiral, Türkiye'deki öğrencilere ve Kızılay'a yardımda bulunacağını açıkladı.

FutbolArena - Juventus'un milli stoperi Merih Demiral, koronavirüs nedeniyle zor durumda kalan ailelere yardım edeceğini duyurdu. Yardım için Kızılay kurumunu seçen Merih Demiral, aynı zamanda öğrencilere kitap seti göndereceğini bildirdi.
 

Merih Demiral'dan koronavirüs yardımları


Merih Demiral açıklamasında, "Eğitimine evinde devam edip fotoğraf gönderen 100 kardeşime kitap seti gönderiyorum. Ayrıca Covid-19'a rağmen evinden çıkmak zorunda olan insanlarımızdan Kızılay'ın belirleyeceği 2000 aileye, gerekli erzak yardımını yapacağımı da belirtmek isterim." ifadelerini kullandı.

MERİH DEMİRAL'IN SAĞLIK DURUMU
Geçtiğimiz günlerde son durumlar hakkında bilgi veren Demiral, "Koronavirüs sebebiyle kulübümüz tedbir amaçlı bazı kararlar aldı. Bu yüzden ben de çalışmalarıma bir süre evimde devam edeceğim. Sağlığım gayet iyi ve panik oluşturacak bir durum yok. Desteklerini iletenlere teşekkürler. Lütfen sizler de gerekli tedbirleri alın" açıklamasını yapmıştı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"