comScore

Juventus Juventus

Merih Demiral için 35 milyon euro gözden çıkarıldı

27 Ağustos 2019, Salı 00:58
Merih Demiral için 35 milyon euro gözden çıkarıldı

İtalya Serie A'da Milan, Juventus'tan Merih Demiral'ı transfer etme konusunda ısrarını sürdürüyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Juventus'un 18 milyon euro bedelle kadrosuna kattığı milli futbolcumuz Merih Demiral için Milan'ın ısrarı sürüyor. İtalyan kulübünün 35 milyon euro ödemeye hazır olduğu iddia edildi. 

Juventus yönetimi Merih Demiral'ı transfer ettikten sonra De Ligt'in gelmesiyle birlikte genç futbolcunun daha fazla forma şansı bulması adına, Merih'i Milan'a kiralamayı planlarken menajeri ise Merih Demiral'ın kesinlikle Juventus'ta kalacağını söylemişti. 
Sky Italia'dan Di Marzio'nun haberine göre ise, Milan yönetimi Merih Demiral transferinde ısrarcı ve milli futbolcumuz için 35 milyon euro ödemeye hazır durumda. 

MERİH DEMİRAL DİKKAT ÇEKİLECEK GENÇ FUTBOLCULAR ARASINDA

Öte yandan La Gazzetta dello Sport, Serie A'da yeni sezonun dikkat edilecek genç futbolcularını belirledi. Gazetenin belirlediği 15 kişilik listede milli futbolcumuz Merih Demiral de yer aldı. Merih'ten övgüyle bahsedilirken, Fenerbahçe'den Napoli'ye giden Eljif Elmas da listede yer aldı. 

"MERİH DEMİRAL GÜVENİLİR SERT BİR YÜZ

"
La Gazzetta dello Sport'ta Merih Demiral ile ilgili yapılan değerlendirme ise şu şekilde: 

"de Ligt gibi Merih Demiral'ın da İtalyan futboluna adapte olma konusunda riskleri var. Fakat sadece Bonucci ile Chiellini'nin dinlendirildiği maçlarda oynasa bile çok fazla süre alacak. Merih geçen sezon 5 noktada güvenilirliğini kanıtladı; güçlü fizik, hız, alan kapatma, topla az hata yapma ve Vinnie Jones'u bile özleten sert bir yüz. Avrupa'da da sürpriz yapabilecek bir futbolcu.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!