comScore

Juventus Juventus

Juventus'tan Milan'a Merih Demiral cevabı: "Satılık değil!"

28 Ağustos 2019, Çarşamba 20:55
Juventus'tan Milan'a Merih Demiral cevabı:

Juventus, Merih Demiral için 35 milyon euro ödemeye hazır olan Milan'a olumsuz yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Juventus'un Sassulo'dan 18 milyon euro'ya transfer ettiği Merih Demiral için son olarak Milan, 35 milyon euro ödemeye hazır olmasına rağmen siyah beyazlılar milli futbolcuyu satmaya gönüllü değil. 

Goal'in haberine göre, Juventus yönetimi Merih Demiral'ın yedek oturmayıp daha fazla süre alması için milli futbolcuyu Milan'a kiralık vermeyi düşünürken Milan ise 35 milyon euro ödeyerek Merih Demiral'ın bonservisini almak istedi. 
Juventus ise Milan'a Merih Demiral'ın satılık olmadığını ve oyuncuyu ancak kiralık olarak göndereceklerini iletti. 

MERİH DEMİRAL DİKKAT ÇEKİLECEK GENÇ FUTBOLCULAR ARASINDA

Öte yandan La Gazzetta dello Sport, Serie A'da yeni sezonun dikkat edilecek genç futbolcularını belirledi. Gazetenin belirlediği 15 kişilik listede milli futbolcumuz Merih Demiral de yer aldı. Merih'ten övgüyle bahsedilirken, Fenerbahçe'den Napoli'ye giden Eljif Elmas da listede yer aldı. 

"MERİH DEMİRAL GÜVENİLİR SERT BİR YÜZ

"
La Gazzetta dello Sport'ta Merih Demiral ile ilgili yapılan değerlendirme ise şu şekilde: 

"de Ligt gibi Merih Demiral'ın da İtalyan futboluna adapte olma konusunda riskleri var. Fakat sadece Bonucci ile Chiellini'nin dinlendirildiği maçlarda oynasa bile çok fazla süre alacak. Merih geçen sezon 5 noktada güvenilirliğini kanıtladı; güçlü fizik, hız, alan kapatma, topla az hata yapma ve Vinnie Jones'u bile özleten sert bir yüz. Avrupa'da da sürpriz yapabilecek bir futbolcu.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!