comScore

Juventus Juventus

Felipe Melo: 'Cristiano'yu eleştirenler önce ağzını yıkasın'

02 Nisan 2021, Cuma 12:30
Felipe Melo: 'Cristiano'yu eleştirenler önce ağzını yıkasın'

Palmeiras forması giyen Felipe Melo, Cristiano Ronaldo hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Brezilya Ligi'nde Palmeiras forması giyen Felipe Melo, Tuttomercato'ya röportaj verdi. Cristiano Ronaldo'nun eleştirilmesine tepki gösteren Melo, "Cristiano'yu eleştirirken önce insanın ağzını çalkalaması gerekiyor" dedi.

"BAŞKA BİR MELO YOK"
"Her şeyden önce bana verdiği sağlık için Tanrı'ya şükrediyorum. Geçtiğimiz yıl kötü bir sakatlık yaşadım, sahanın dışında olmaya alışkın değildim ve bu benim için çok zordu. Tanrı'ya şükürler olsun beklenenden daha erken döndüm. Sırrım ne mi? Her zaman profesyonel olmalısınız. Sahada ve saha dışında. Bugünün futbolunda başka bir Felipe Melo yok. Ben sadece kariyerimi uzatmak için her gün daha çok çalışıyorum."

"RONALDO'YU NASIL ELEŞTİREBİLİRSİNİZ?"

"Cristiano Ronaldo'yu nasıl eleştirebilirsiniz? Cristiano ve Messi, hayatım boyunca oynarken gördüğüm en iyi futbolcular. Bir şampiyondan, dünya futbolunun efsanesinden bahsediyoruz. Cristiano bir tarih... Onu eleştirirken insanın önce ağzını yıkaması gerekiyor."

"İTALYA LİGİ BENİM OYUNUMU DEĞİŞTİRDİ"

"Serie A kariyerimin en önemli ligiydi. İspanya'da geçirdiğim dört yılın ardından İtalya futbolu, oyun ve bakış açımı değiştirdi. Taktik olarak İtalyan takımlarının bir benzeri yok, gezegenin en iyisi. Fiorentina, Juventus ve Inter kariyerim kesinlikle unutulmazdı. Bir gün yeniden döner miyim bilmiyorum. Çünkü şu anda yokuş aşağı gidiyorum."

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!