comScore

Juventus Juventus

Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddiaları hakkında açıklama! "Utandım"

16 Eylül 2019, Pazartesi 12:57
Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddiaları hakkında açıklama!

Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Juventus froması giyen Cristiano Ronaldo, Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddialarının ardından ITV'ye uzun bir röportaj verdi. Salı akşamı yayınlanacak olan röportajın tanıtımında Ronaldo'nun açıklamalarının bir bölümü paylaşıldı. Duygusal anlar yaşana Ronaldo'nun televizyonda kendisi hakkında çıkan iddiaları izlerken yaşadığı zorlu anları anlattı.

"ONURUNUZLA OYNUYORLAR"
ITV'ye verdiği röportajda Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiaları hakkında kamuoyunun ilk kez duyacağı açıklamalarda bulunan Ronaldo yaşadığı zorlu süreci anlattı. Portekizli futbolcu, "Bir gün kız arkadaşımla birlikte evde oturuyordum, TV'de benimle ilgili tecavüz iddiaları konuşuluyordu. Merdivenden çocukların geldiklerini görünce hemen kanalı değiştirdim, çünkü utandım. Utandım!" dedi.Kız arkadaşı, ailesi ve çocuklarının önünde bu iddiaların konuşulması karşısında kendisini kötü hissettiğini ifade eden Ronaldo, "Bir kız arkadaşınız, aileniz var. Çocuklarınız var. Dürüstlüğünüze iftira atılıyor, bu çok kötü bir durum. Onurunuzla oynuyorlar." şeklinde konuştu. 

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Portekizli futbolcu ayrıca 54 yaşında kaybettiği babasının görüntülerini izlediği anlarda gözyaşlarına hakim olamadı. Yayınlanan görüntüleri ilk kez izlediğini belirten Ronaldo, "Bu görüntüleri ilk kez izledim. İnanılmaz" diyerek duygusal anlar yaşadı.

Son dakika Avrupa'dan Futbol Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)