comScore

Juventus Juventus

Avrupa'dan Transfer Haberleri: Emre Can, Juventus ile 5 yıllık anlaşmaya vardı

17 Mayıs 2018, Perşembe 19:32
Avrupa'dan Transfer Haberleri: Emre Can, Juventus ile 5 yıllık anlaşmaya vardı

Liverpool'da forma giyen ve sezon sonunda bitecek sözleşmesini yenilemeyen Emre Can, Juventus'a bir adım daha yaklaştı. Emre Can, Juventus'a transfer olacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Dış Haberler - Liverpool'da forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Emre Can'ın yılan hikayesine dönen Juventus transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor.
 

Emre Can, Juventus'a transfer oldu mu?


Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Emre Can'ı uzun süredir transfer etmek isteyen Juventus'un bu transfere bir adım daha yaklaştığı ifade ediliyor. The Sun'un haberine göre, Emre Can, Juventus ile 5 yıllık anlaşmaya vardı. Liverpool - Real Madrid maçı sonrası Türk asıllı Alman oyuncu Juventus'a imza atacak ve Serie A devi transferi açıklayacak

Çıkan haberlerde Emre Can'ın 5 yıllık anlaşma doğrultusunda Juventus ile haftalık 85 bin Euro karşılığında anlaştığı ifade ediliyor. 
ANLAŞMA 2 HAFTA İÇİNDE

Juventus'un bu transfer için Liverpool - Real Madrid finalini beklediği ve tarafların 2 hafta içinde anlaşmayı resmiyete dökebileceği ifade ediliyor. 

Transferin gerçekleşmesi halinde Emre Can, Juventus'ta Higuain ve Dybala'nın ardından en fazla para kazanan üçüncü futbolcu olacak.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"