comScore

Juventus ve Socios.com, Fan Token sahipleri için ortaklıklarını genişletiyor

08 Eylül 2023, Cuma 18:52
Juventus ve Socios.com, Fan Token sahipleri için ortaklıklarını genişletiyor

Juventus ve Socios.com, Fan Token sahiplerine yönelik avantaj ve ödülleri arttırmak için ortaklıklarını genişletiyor.

FutbolArena - İtalyan futbolunun en köklü kulüplerinden Juventus, dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com ile işbirliklerini genişletiyor. Juventus, JUV Fan Token sahiplerine yeni dönemde daha fazla fayda ve ödül sunacak.

Juventus Kulübü, Fan Token'ı ilk başlatan spor kulübü olarak da tarihe geçmiş, bu anlamda da dünyadaki birçok kulüp ve spor markasına da öncülük etmişti.
Geride bıraktığımız 5 yıl boyunca Juventus ve Socios.com arasındaki iş birliği, Fan Tokenlar aracılığı ile blockchain ekosisteminde milyonlarca taraftarın dahil olduğu yepyeni bir dünya yaratırken, aynı zamanda kulübün markasını küresel olarak genişletmek ve yeni bir gelir akışını sağlamak için değerli bir platform da oldu.  

UNUTULMAYACAK DENEYİM VE ÖDÜLLER

Fan Tokenlar, dünyanın her yerinden milyonlarca taraftara destekledikleri takımlarla çift taraflı bir iletişim ve etkileşim fırsatını vermenin yanı sıra onları unutumayacakları deneyim ve ödüllerle de mutlu etti.

Fan Token sahibi taraftarlar, taraftar anketlerinde oy kullanarak önemli kulüp kararlarına katılma, özel indirimlerden, promosyonlardan yararlanma, resmi imzalı ürünlerden maç biletlerine ve VIP deneyimlere kadar geniş bir yelpazede ödüller kazanabilme fırsatı elde ettiler. 
Geride bıraktığımız 5 yıl boyunca Juventus ve Socios.com arasındaki iş birliği, blockchain ekosisteminde milyonlarca taraftarın dahil olduğu yepyeni bir dünya yaratırken, aynı zamanda kulübün markasını küresel olarak genişletmek ve yeni bir gelir akışını sağlamak için değerli bir platform sundu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!