comScore

FutbolArena TV

Josef Sural İçin Anma Töreni | Sural'ın Anısına Çelenk Bırakıldı

29 Nisan 2020, Çarşamba 13:06

Geçtiğimiz 29 Nisan'da meydana gelen elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan Alanyaspor'un Çekyalı futbolcusu Josef Sural'ın ölümünün birinci yılında Aytemiz Alanyaspor kulübü tarafından kazanın yaşandığı yere çelenk bırakılarak anıldı.

Geçtiğimiz 29 Nisan'da meydana gelen elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan Aytemiz Alanyaspor'un Çekyalı futbolcusu Josef Sural, ölümünün birinci yılında Aytemiz Alanyaspor kulübü tarafından kazanın yaşandığı yere çelenk bırakılarak anıldı. Törene Alanya Belediyesi adına aynı zamanda kulüp başkan yardımcısı Nazmi Yüksel ve dış ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Enver Vural ile Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu katıldı. Dinek mevkiinde kazanın yaşandığı yerde yapılan törende Sural'ın anısına siyah çelenk bırakıldı. Başkan yardımcısı Nazmi Yüksel yaptığı açıklamada “Elim bir kaza sonucu geçen yıl aramızdan ayrılan Sural'ı özlemle anıyoruz. Onu asla unutmayacağız ve her zaman kalbimizde yaşatacağız.” dedi.

Alanyaspor taraftarı ve aynı zamanda Josef Sural'ın Alanya'daki yakın arkadaşı olan Hüseyin Karadağ ve Ali Kan da kazanın yaşandığı yere çiçek bırakıp mum yaktı.

Aytemiz Alanyaspor Videoları