comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Josef de Souza'nın instagramda Galatasaray'a ettiği küfür (İZLE)

25 Ocak 2017, Çarşamba 00:21
Josef de Souza'nın instagramda Galatasaray'a ettiği küfür (İZLE)

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, instagram canlı yayınında Galatasaray'la ilgili gelen küfürlü yorumu telaffuz edince yayını kesmek durumunda kaldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Josef de Souza sosyal medyada instagramda yaptığı canlı yayında takipçileri ve sevenleriyle buluştu. 
 

Josef de Souza'dan Galatasaray'a küfür (İZLE)


Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Josef de Sozua canlı yayında takipçilerinin attığı yorumları okurken Galatasarayla ilgili gelen sinkafli küfürü telafuz etti. Brezilyalı futbolcu daha sonra bunun bir küfür olduğunu fark edince yayını kesmek durumunda kaldı. 

Josef de Souza'nın canlı yayın esnasında Galatasaray aleyhine A... A... Galatasaray sözleri sosyal medyada bir anda gündem olurken, sarı kırmızılı taraftarlar bu videoya büyük tepki gösterdi. 


Josef de Souza, Felipe Melo gibi ceza alacak mı?


2014-2015 sezonu başında Galatasaray'da forma giyen Brezilyalı futbolcu Felipe Melo, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a küfür edilen bir tweeti RT ettiği için 2 maç ceza almıştı. Felipe Melo, Türkçe bilmediğini ve yazılanı anlamadığını beyan etse de cezadan kurtulamamıştı.


Josef de Souza instagram 


Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza instagram hesabından bu sezon yaptığı paylaşımlarla da birçok kez ses getirdi. Daha önceden bindiği metro aracından paylaşım yapan Brezilyalı yıldız, son olarak canlı yayın esnasında Galatasaray aleyhine ettiği küfürle gündem oldu. 
 

Josef de Souza'dan Fenerbahçe'ye transfer ol çağrısı


Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde 10 numara adayları arasında olan Sevilla'nın Brezilyalı futbolcusu Ganso'ya vatandaşı Josef de Souza'dan çağrı gelmişti. 
La Liga'da Sevilla forması giyen ve ismi Trabzonspor'la da anılan Ganso, Fenerbahçe'nin 10 numara transfer adayları arasında olurken, sarı lacivertlilerin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza'dan vatandaşına transfer çağrısı geldi. 

Josef de Souza, instagram hesabından Ganso'ya gönderdiği mesajda "Fenerbahçe'ye gel" çağrısını yaptı. 


 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)