comScore

Galatasaray Galatasaray

Jose Rodriguez ve Bilal takdir topladı

19 Eylül 2015, Cumartesi 23:14
Jose Rodriguez ve Bilal takdir topladı

Galatasaray'da 4 sezondur oynayan Selçuk-Melo ikilisinin yerine oynayan Jose Rodriguez ve Bilal Kısa performanslarıyla takdir topladı.

FutbolArena Analiz - Galatasaray - Trabzonspor maçında Jose Rodriguez ve Bilal kısa ilk defa birlikte oynadılar. 4 sezondur birlikte oynayan Melo'nun ayrılışı, Selçuk İnan'ın da cezalı olması sonrası oynayan ikili, önde Sneijder ve Podolski'den yeterince yardım alamasa da, Trabzonspor'un güçlü ortasahası karşısında iyi direnç gösterdi.

Trabzonspor'da Stephane Mbia ve Okay'ın yanında Özer, önlerinde de Marin oynadı... Bilal 6 ikili mücadele kazanırken Jose Rodriguez 7 ikili mücadele kazandı. 
Topu paylaştılar 

Jose Rodriguez ve Bilal Kısa tam 75'er kez topla buluşurken, Bilal %88, Jose Rodriguez ise %89 isabet oranıyla oynadı. Her iki oyuncu da 2'şer anahtar pas atarken, Bilal Kısa 3 kez, Jose Rodriguez de 4 kez pas arası yaparak top kazandı.

Felipe Melo'nun oynadığı son maç olan Konyaspor karşılaşmasında top çalma sayısı 1'di. Geçtiğimiz sezon boyunca ligde maç başına ortalama top çalma sayısı da 2.1'di. Sinan Yılmaz

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)