comScore

Jose Mourinho'dan Messi sözleri: "Kaçırdığı penaltı..."

16 Haziran 2018, Cumartesi 21:35
Jose Mourinho'dan Messi sözleri:

Arjantin - İzlanda maçında penaltı kaçıran Messi'nin performansı hakkında Jose Mourinho konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin'in Dünya Kupası'nda İzlanda ile 1-1 berabere kaldığı maçta Messi, 64. dakikada kaçırdığı penaltıyla günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho da, kaçırdığı penaltının Messi'nin performansını olumsuz etkilediğini ve maçın geri kalan süresinde şuursuz hücumlar yaptığını söyledi. 
Portekizli teknik adam yaptığı açıklamada, "Messi en çok ihtiyaç olduğu anda penaltıyı gole çevirme fırsatına sahipti. Penaltıyı kaçırınca performansı da bundan olumsuz etkilendi. Sonrasında defalarca şut denemesinde bulundu ama hep şuursuz hareket etti. İzlanda savunması Messi'yi hep 3'lü sıkıştırmaya çalıştı ve bunda da başarılı oldular." diye konuştu. 
 

Arjantin - İzlanda Messi'nin kaçırdığı penaltı


Arjantin'in yıldız futbolcusu Messi maçın ardından yaptığı açıklamada, "Elbette kazanmak için sahaya çıktık. İlk golü attık ama İzlanda'nın golünden sonra oyunda her şey değişti. Rakip çok sıkı savunma yaptı ve bu yüzden boş alan bulamadık. Her şeye rağmen galibiyet için ayağımıza gelen bir fırsat vardı. Ancak ben penaltıyı kaçırdım ve bunun için üzgünüm. Genel anlamda galibiyeti hak ettiğimizi söyleyebilirim. Yine de hiçbir şey bitmiş değil. Bir sonraki maça hazırlanacağız." dedi. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.