comScore

Manchester United Manchester United

Jose Mourinho: ''Pogba'yı ucuza aldığımızı göreceksiniz''

19 Şubat 2017, Pazar 13:10
Jose Mourinho: ''Pogba'yı ucuza aldığımızı göreceksiniz''

Manchester United Teknik Direktörü Jose Morurinho: ''Pogba'yı ucuza aldığımızı göreceksiniz'' dedi.

FutbolArena - Sezon başında  105 milyon avro bonservis bedeli ile İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'a transfer olan fakat bonservis bedeli nedeni ile sık sık eleştirilere mağruz kalan Paul Pagba'ya Jose Mourinho'dan destek geldi. 

AA'da yer alan habere göre, İngiliz basınına konşan Manchester United Teknik Direktörü "Yakında Pogba'nın yarı kalitesindeki futbolcular, onu aldığımız bedelle transfer edilecek. Birkaç yıl önce harika bir oyuncu, 30 milyon avroya transfer edilebiliyordu. Bugün ise 30 milyon avro karşılığında sadece gelecek vadeden bir futbolcu alınabilir. Şu anda gelecek vadeden 20 yaşındaki bir oyuncuya, yıldız futbolcu paraları ödeniyor." dedi
Paul Pogba için ödenen bonservis bedelinin fazla olmadığını savunan Jouse Mourinho "Pogba, kendisi için ödenen parayı hak edecek kalitede. Rekor transferler gerçekleştikçe üzerindeki baskının kalkacağına eminim. Performansından memnunum. Hala çok genç. Top kazanıp oyun kurabiliyor ve gol yollarında etkili. Daha da gelişeceğine eminim. Birkaç yıl içinde Pogba'yı ucuza aldığımızı göreceksiniz." diye konuştu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)