comScore

Jorge Jesus'a koronavirüs şoku! Zico tekrar test yaptıracak

17 Mart 2020, Salı 00:36
Jorge Jesus'a koronavirüs şoku! Zico tekrar test yaptıracak

Flamengo Teknik Direktörü Jorge Jesus'un Koronavirüs testleri pozitif çıktı. 3 gün önce kendisiyle bir araya gelen Zico da test yaptırdığını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Flamengo Teknik Direktörü Jorge Jesus'un koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Flamengo kulübü Jorge Jesus için yeniden bir test yapılacağını açıklarken, ilk sonuçların pozitif çıktığı belirtildi. 

Öte yandan birkaç gün önce Jorge Jesus ile bir araya gelen Zico ise bu durumdan dolayı Koronavirüs şüphesiyle test yaptırdığını ve sonucun negatif çıktığını açıkladı. Zico 3 gün önce Flamengo kulübü Jorge Jesus dışında başkan yardımcısı ve kulüp yetkilileriyle bir araya geldi. 


Zico instagram hesabından birkaç gün önceki Flamengo kulübü ziyaretinden dolayı test yaptırdığını söyleyerek, sonuçlarını paylaştı ve negatif çıktığını açıkladı. Zico yaptığı açıklamada, "İçiniz rahat olsun. Test yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. Ancak tedbirleri sakın elden bırakmayalım. Hep birlikte yetkililerin tavsiyelerine uyalım. Her birlikte, insanların sağlığı için." ifadelerini kullandı. 

Alex'in tercümanı ve Fenerbahçe'de bir dönem görev yapan Samet Güzel sosyal medya hesabından Zico ile konuştuğunu aktararak, "Test negatif çıktıktan sonra, test sonucu pozitif çıkan Jorge Jesus ile roportaja gittiğini, biraz bekleyip tekrar test yaptıracağını da ek bilgi olarak iletti." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)