comScore

John Peter Bain kimdir, ne iş yaşar? (John Peter Bain öldü mü? John Peter Bain kaç yaşında öldü?)

25 Mayıs 2018, Cuma 12:24
John Peter Bain kimdir, ne iş yaşar? (John Peter Bain öldü mü? John Peter Bain kaç yaşında öldü?)

John Peter Bain öldü! Son dakika ünlü John Peter Bain hayatını kaybetti. John Peter Bain'in ölüm haberini alanlar John Peter Bain'in ne zaman ve John Peter Bain neden öldünü merak etmeye başladı. Bu gelişmelerin ardından ünlü Youtuber John Peter Bain'in kim olduğunu merak edenler için John Peter Bain kimdir, kaç yaşında öldü ve John Peter Bain ne iş yapar? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - John Peter Bain öldü mü? John Peter Bain ne zaman öldü? John Peter Bain'nin son dakika 25 Mayıs 2018 Perşembe günü John Peter Bain'in ölüm haberinin ardından insanlar John Peter Bain'in ne zaman ve neden öldüğünü merak edenler için John Peter Bain'in ölüm haberini öğrenenler John Peter Bain'in ne zaman ve neden öldüğünü merak etmeye başladı. Peki John Peter Bain kimdir? John Peter Bain Youtuber hangi kanalın sahibiydi? John Peter Bain son dakika ölüm haberine dair bilmeniz gereken detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

John Peter Bain'in 25 Mayıs 2018 Cuma günü ölüm haberi geldi. Ünlü Youtuber John Peter Bain öldü. Ünlü John Peter Bain İngiltere'de yayın yapan bir Youtuber ve aynı zamanda John Peter Bain Youtube'un ilk saimalarından biri olan Totalbiscuit kanalının da kurucusu. Peki John Peter Bain neden öldü? John Peter Bain ne zaman öldü? Bu sorulara haberimizin devamından yanıt bulabilirsiniz. 


John Peter Bain 33 yaşında hayatını kaybetti. Oyun yayıncılığı konusunda günden güne içerik sayısı artan John Peter Bain, 33 yaşında hayata gözlerini yumdu. Oyun yayıncılığı konusunda küresel bir üne sahip olan Bain'in son dönemde bağırsak kanseri ile mücadele ettiği kaydedildi. Oyun eleştirisi kavramını YouTube'a kazandıran kişi olarak tanınan Bain, Mayıs ayının başında sağlık sorunları yüzünden işine ara verdiğini duyurmuştu.
 

John Peter Bain kimdir?


John Peter Bain ünlü youtuber. İngiltere'de yayın yapan John Peter Bain 8 Temmuz 1984 tarihinde doğan John Peter Bain, Totalbiscuit kanalının sahibi. Oyun videoları yayınlayan ünlü Youtuber John Peter Bain 24 Mayıs 2018 tarihinde hayatını kaybetti. 

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"