comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Johan Elmander : 'Galatasaray beni istesin, İstanbul'a kadar yürürüm'

23 Kasım 2016, Çarşamba 02:03
Johan Elmander : 'Galatasaray beni istesin, İstanbul'a kadar yürürüm'

Eski Galatasaraylı futbolcu Johan Elmander sarı kırmızılı takımda geçirdiği günleri unutamıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Eski Galatasaraylı futbolcu Johan Elmander, İsveç'te yılın futbolcusu seçilen Zlatan Ibrahimovic'in ödül törenine davet edilmeyen Elmander bu duruma tepki gösterek, ""15 yıl 85. kez milli takım formasını giydim. Milli takımı bıraktıktan sonra kendimi unutulmuş ve terk edilmiş gibi hissettim." açıklamalarını yaptı. 

Öte yandan Galatasaray'a tekrar geri dönmek için her şey yapabileceğini söyleyen İsveçli, sarı kırmızılı kulübe de övgüler yağdırdı. 
"GALATASARAY BENİ İSTESİN, İSTANBUL'A KADAR YÜRÜRÜM."

Son olarak İsveç'in Orgyte takımında forma giyen Elmander'in, Galatasaray ile ilgili yaptığı açıklamaları şu şekilde:

"Eğer Galatasaray'da tekrar oynama şansım olsa Göteborg'dan İstanbul'a kadar yürürüm. Galatasaray, İsveç'te Manchester Unitedi ile karşılaştığında ben de oradaydım. Onları ziyaret etmemem hakslzık olurdu. Yeniden onları gördüm ve kendimi çok iyi hissettim. Galatasaray çok büyük bir kuküp. Birçok kulüpte oynadım ama Galatasaray kalbime yen yakın kulüp. Hala İstanbul'dan birçok Galatasaray taraftarından mesajlar alıyorum. Bu gerçekten inanılmaz bir şey."

Ödül törenine çağrılmayan Elmander, 11. kez İsveç'te yılın futbolcusu seçilen Zlatan Ibrahimovic hakkında ise, "Bence 11 onun için fazla değil. Ne kadar büyük oyuncu olduğunu biliyoruz. Ibrahimovic adına gerçekten mutluyum." diye konuştu. 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!