comScore

Joachim Löw'den tribünlere tepki! "İlkay daha ne yapsın?"

08 Haziran 2018, Cuma 23:04
Joachim Löw'den tribünlere tepki!

Almanya'nın Suudi Arabistan ile oynadığı karşılaşmada İlkay Gündoğan tribünler tarafından kısmen ıslıklandı. Almanya'nın hocası Joachim Löw ise maçın ardından İlkay Gündoğan'a sahip çıktı.

FutbolArena - Almanya'nın Suudi Arabistan ile oynadığı karşılaşmada Manchester City'li yıldız İlkay Gündoğan tribünlerin bir bölümü tarafından yine ıslıklandı. 2-1 Almanya lehine biten mücadelenin ardından Almanya Teknik Direktörü Joachim Löw, maçın ardından oyuncusuna sahip çıktı.
 

Almanya - Suudi Arabistan maçında İlkay Gündoğan'a gösterilen tepki


Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Reinhard Grindel, Türk asıllı Alman milli futbolcular Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmelerinden rahatsız olmuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiği için tepki çeken İlkay Gündoğan'a Suudi Arabistan maçında da ıslıkların odak noktası oldu. Tepkilerin olduğunu gören teknik direktör Joachim Löw, tribünlere 'yapmayın alkışlayın' şeklinde işaret yaptı.
Joachim Löw ise maç sonrasında oyuncusuna sahip çıktı ve taraftarların bu reaksiyonuna tepki göstererek, “İlkay daha ne yapsın? Cesurca basının karşısına geçti, açıklamalar yaptı. Bu konuyu artık kapatalım, tamam mı?” diye konuştu.

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)