comScore

Jet Sosyete son bölüm tek parça full izle 6 Mart (Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı İZLE)

06 Mart 2019, Çarşamba 23:37
Jet Sosyete son bölüm tek parça full izle 6 Mart (Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı İZLE)

TV 8'de Jet Sosyete 2. sezon 17. bölümü ile ekranlara geldi. Jet Sosyete yeni bölüm izle, Jet Sosyete son bölüm ve Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

TV 8'in sevilen dizisi Jet Sosyete 2. sezon 17. bölümü ile yayınlandı. Jet Sosyete son bölümde neler yaşandı? Jet Sosyete yeni bölüm izlemek isteyenler ve Jet Sosyete yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 17. bölümünde Cengiz'in iyi bir seyahat arkadaşı olmaması, Yaşar ve İlayda'yı birbirine yakınlaştırır. 
 

Jet Sosyete son bölümde neler oldu? Jet Sosyete 2. sezon 17. bölüm izle


Jet Sosyete'nin son bölümünde Şevket, Gündüz'den borcunun kalanını istedi. Safiye altınlarını kuyumcuda bozdurmak zorunda kaldı. Yaşar durumu fark edince Safiye estetik ameliyat için altınları harcadığını söyleyince durum daha kötü olur. Melike dışarı çıkmak için izin alamayınca Ozan ile evde buluşur. Gizem bir mekanda konser vermek için anlaşmayı yapar ama playback yaptığı için rezil olur.

Jet Sosyete'nin yeni bölümü olan Jet Sosyete 2. sezon 17. bölümde Yaşar, Cengiz ve İlayda, Gebze'deki fabrikaya gitmek için yola çıkar. Cengiz'in kötü araba kullanması nedeniyle karlı yolda mahsur kalırlar. İlayda'nın fabrikadan sonra kayak yapmaya gidemez ve bir otel odasında yanındaki adamlarla kalmak zorundadır. Gündüz, Alara'ya karate öğretir ve bu maceraya Kumsal da dahil olur ama mavi kuşak olduğunu ispat etmekte zorlanır.
JET SOSYETE 2. SEZON 17. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Jet Sosyete dizisi oyuncuları


Geçtiğimiz yıl TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gürse Birsel'in yönetmenliğindeki Jet Sosyete dizisi her Çarşamba akşamı saat 20:00'da TV8 ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor.
​​​​​​​
Gürse Birsel
Sarp Apak
Hasibe Eren
Cengiz Bozkurt
 

Jet Sosyete 2. sezon 17. bölüm fragmanı çıktı mı? Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı


TV 8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Jet Sosyete 2. sezon 18. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Jet Sosyete 2. sezon 18. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Jet Sosyete dizisi 6. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"