comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Jeremain Lens, Fenerbahçe'de kalacak mı?

01 Ekim 2016, Cumartesi 11:05
Jeremain Lens, Fenerbahçe'de kalacak mı?

Fenerbahçeli futbolcu Jeremain Lens, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Dergisi'nin Ekim sayısına röportaj veren Jeremain Lens, "Buraya 1 sezonluk kiralık olarak geldim. Sözleşmem hakkında konuşmak içinse daha erken" dedi.

İşte Lens'in verdiği röportajdan satır başları:
Buradaki ilk maçım olan Bursaspor maçında sahaya çıktığım andan itibaren maç moduna girdim, taraftarlarımızı ve o aidat duygusunu gerçekten hissettim. Fenerbahçe'de olduğum sürece, galibiyetlere uzanabilmek için takıma tüm katkımı vereceğim. 

Daha önce 3 kulüpte (AZ Alkmar, PSV Eindhoven ve Sunderland) hocamızla çalıştım. Hocamızı bu açıdan çok yakından tanıyorum. Aramızda birbirimize güven duyduğumuz bir ilişki var. Uzun zamandır birlikte çalışıyoruz ama bundan dolayı ben ona, o bana farklı davranıyor gibi bir durum kesinlikle düşünülmesin. Kasımpaşa maçında da bu durum, açık bir şekilde gözüktü.

Dirk Advocaat, iyi ve dürüst bir insan. Bir şey söylemek istiyorsa, bunu direkt yüzünüze söyler. Onun için kim olduğunuz hiç fark etmez. Sana bir şey söylemek istiyorsa, pat diye karşına çıkar ve yüzüne direkt söyler. Futbola büyük bir tutku duyuyor ve enerjisini takıma yansıtmaya çalışıyor. Antrenmanlarda da bunu görebilirsiniz. Hep oyunculara yakın durmaya çalışıyor, ihtiyacımız olan o sertliği o formu kazanabilmemiz için her şeyi yapıyor. 

Buraya 1 sezonluk kiralık olarak geldim. Sözleşmem hakkında konuşmak içinse daha erken. “İyi ve başarılı bir oyuncuydu. Bize katkı yaptı” diye hatırlanmak isterim tabii ki. Bu da tamamen benim sahada neler yapacağıma bağlı.

Çocuklarım ve yakın arkadaşlarım her zaman benim oynadığım takımların formalarını giyerler. Onlara forma ve başka ürünler almak için Fenerium Mağazası'na gidiyorum. Çocuklarım olduğu için Hello Kitty'i de yakından biliyorum. Onlar İstanbul'a geldiğinde Fenerium Mağazası'nı tekrar ziyaret edeceğim.

Motosiklet tek başıma sürdüğümde benim için bir rahatlama ve bir keyif aracı aslında. Tek başımayken güzel ve sakin bir yol buluyorum ve kafa dağıtmak için motosiklet kullanıyorum. İstanbul'da trafik yoğunluğundan dolayı sürmüyorum.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.