comScore

Jeonbuk Suwon canlı şifresiz İZLE (Güney Kore Ligi canlı yayın)

08 Mayıs 2020, Cuma 12:08
Jeonbuk Suwon canlı şifresiz İZLE (Güney Kore Ligi canlı yayın)

Jeonbuk Suwon izle, Jeonbuk Suwon canlı, Jeonbuk Suwon canlı izle gibi aramalar yaparak bugün başlayan Güney Kore Ligi'ni canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi hazırladık.

Jeonbuk Suwon canlı izle, Jeonbuk Suwon şifresiz izle, Jeonbuk Suwon canlı yayın, Jeonbuk Suwon yayın gibi aramalar yaparak Güney Kore Ligi'nde sezonun açılış maçı olan Jeonbuk Suwon karşılaşmasını takip etmek isteyen futbolseverler haberimizde yer alan yayından Jeonbuk Suwon maçını canlı izleyebilirler. 
 

Jeonbuk Suwon canlı şifresiz İZLE


Güney Kore'de koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni sezon bugün Jeonbuk Suwon maçıyla başlıyor. Alınan tedbirler doğrultusunda seyircisiz oynanacak maçlar, K League Youtube kanalından şifresiz olarak da canlı yayınlanacak. Güney Kore'de son 6 sezonun 5'ind eşampiyonluğa ulaşan ve bu sezona da iddialı başlayan Jeonbuk Suwon'u konuk edecek. Jeonbuk Suwon maçı 8 Mayıs Cuma günü TSİ 13:00'te başlayacak.


 

Güney Kore Ligi'nin statüsü nasıl?


Güney Kore K Ligi'nde geçtiğimiz sezon 12 takım yer aldı. Her takım birbiriyle 3'er maç yaptı ve toplamda 33 maçın ardından lig ilk 6 ve son 6 olarak ikiye bölünerek Play-Off sistemine geçildi. Play-Off maçlarında her takım birbiriyle 1 kez karşılaştı ve ligden 2 takım küme düştü. 
YENİ SEZONDA STATÜ FARKLI OLACAK

Güney Kore Ligi'nde yeni sezonda yine 12 takım yer alacak ancak bu kez takımlar birbirleriyle 2 kez karşılaşacak. 22 haftanın ardından lig yine ilk 6 ve son 6 olarak ikiye ayrılacak. Ordu Takımı olan Sangju Sangmu, merkez şehri değişeceği için ligden kesin olarak düşürülecek. Sangju Sangmu, ligi son sırada bitirirse Play-Out grubunda 5. olan takım play-out maçları oynayacak. Eğer Sangju Sangmu ligi farklı bir sırada tamamlarsa, o zaman son sıradaki takım da küme düşecek. Ligde puan eşitliği halinde genel averaj geçerli olacak.

JEONBUK - SUWON İDDAA TAHMİNİ

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"