comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jelena Tosic'ten Fenerbahçe taraftarına sert tepki

19 Eylül 2016, Pazartesi 15:50
Jelena Tosic'ten Fenerbahçe taraftarına sert tepki

Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena Karleusa Fenerbahçe taraftarlarını hedef aldı. 

FutbolArena - Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bakımsız ve makyajsız fotoğrafını yalanladıktan sonra Fenerbahçe taraftarlarının kendisine yazdığı yorumlara sinirlendi. 

JELENA KARLEUSA FENERBAHÇE TARAFTARLARINI HEDEF ALDI
Twitter'da Fenerbahçe taraftarlarının kendisine yazdığı yorumların ardından Jelan Karleusa, "Fenerbahçeli taraftarların bana saldırdığını görüyorum. Bir dahaki Beşiktaş - Fenerbahçe maçına gideceğim ve orada beni Beşiktaş'ın zaferini kutlarken görebilirler." şeklinde bir paylaşımda bulundu. 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Ozan Tufan'ın instagram hesabından Jelena Karleusa'nın fotoğrafını beğenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, bu gelişmenin ardından Karleusa ile Fenerbahçe taraftarları arasında da bazı polemikler yaşanmıştı. Ozan Tufan da daha sonra instagram hesabını kapattı. 

Jelena Karleusa bu tweetin ardından Fenerbahçe taraftarlarına da sert tepki gösterdi. Karleusa, "Siz gerçek erkek değilsiniz, aptalsınız!" dedi. Beşiktaş'ın yengesi." diye konuşurken, hashtag bölümüne de #hellokity #bjk #yenge ifadelerini paylaştı. 


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.