comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jelena Tosic çıldırdı! 'Sizin ben...'

01 Ocak 2017, Pazar 23:11
Jelena Tosic çıldırdı! 'Sizin ben...'

Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa Sırp basınında hakkında çıkan haberlere büyük tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Sırp gazetesinde hakkında çıkan iddialara çok sert tepki gösterdi. 


Jelena Karleusa'dan şok küfürler


Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Blica/Alo isimli Sırp gazetesine büyük tepki gösterirken, "Ben ve kocamla uğraşmaya devam ettiğiniz sürece ben diva olarak sizin gibi lağım farelerinin a.... s..." ifadelerini kullandı. 

Jelena Karleusa'nun bu tweetin altında paylaştığı özel mesajda ise gelen yazıda, "2017'ye girerken senin için haber yapmışlar. Tüm konser biletleri satılmasına rağmen yılbaşını evinde geçirmişsin. Öyle haber var." ifadeleri yer aldı. Jelena Karleusa ise bu mesaja, "O lağım farelerinin hepsine gününü göstereceğim. Onlara en büyük ceza benim başarılı olmam." diye yanıt verdi. 
Sırp basınında sık sık özellikle magazin gazetelerinde gündem olan Jelena Karleusa son olarak yılbaşı öncesinde hakkında çıkan haberlere büyük tepki gösterdi. Karleusa, Sırp basınında Tosic ve kendisi hakkında çıkan haberlere sosyal medyadan patlayarak sinkaflı küfürler sarfetti. 
Özellikle instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Jelena Karleusa'nın twitter hesabından söylediği bu sözlere Sırp basınındaki magazin muhabirlerinden ne tepki geleceği merak konusu oldu. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)