comScore

Jelena olayından sonra Vranjes'e ikinci darbe

19 Şubat 2019, Salı 22:20
Jelena olayından sonra Vranjes'e ikinci darbe

Bosna Hersek Teknik Direktörü Prosinecki, son dönemde yaşadığı skandalların ardından Vranjes'e milli takımın kapılarını kapattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bosna Hersek Teknik Direktörü Prosinecki, 29 yaşındaki stoper Vranjes'i bundan böyle Milli takım kadrosuna almamaya karar verdi. Hatırlanacağı üzere Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa ile ilişki yaşadığı yönündeki iddialar bir süredir Sırp basınını sallarken, skandal fotoğraf ve olaylarla anılan Boşnak futbolcuya bir darbe de Milli takımdan geldi. 

Ülke basınındaki haberlere göre Bosna Hersek Teknik Direktörü Prosinecki yaşanan skandallardan dolayı Vranjes'e olan güvenini kaybetti ve Boşnak futbolcuya milli takım kapılarını kapattı. Vranjes'in Anderlecht kulübünde de bu olaylar nedeniyle taraftarlarla problem yaşadığı ve son dönemde ruh halinin iyi olmadığı öğrenildi. 


NELER OLMUŞTU?

Sırp basınında gündeme oturan iddiada, Jelena Karleusa Vranjes ile çıplak vaziyette görüntülü konuşmalarının fotoğraflarının basına sızması üzerine Jelena'nın, Vranjes'e ölüm tehditleri yağdırdığ ve bunun üzerine Vranjes'in ise soluğu mahkemede alarak 2 milyon euro değerinde tazminat davası açtığı iddia edilmişti. 

JELENA: "HEPİNİZİN CANINA OKUYACAĞIM"

Jelena Karleusa, evliliğine zarar vermeye yönelik yapılan bu haberlere karşı tazminat davaları açtı. Karleusa hakkında çıkan haberlere dayanamayınca Sırp basınına 120 dava açtı ve mahkeme dosyalarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, "Hepininizin canına okuyacağım." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!