comScore

Jelena Karleusa savaş açtı: "Hepinizin canına okuyacağım"

15 Şubat 2019, Cuma 18:52
Jelena Karleusa savaş açtı:

Beşiktaşlı eski futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Sırp basınında son dönemde hakkında yapılan ihanet haberlerinin ardından tam 120 dava açtı. 

FutbolArena - Beşiktaşlı eski futbolcu Tosic'in eşi Jelena Karleusa Sırp basınına karşı savaş başlattı. Geçtiğimiz günlerde Jelena'nın eşi Tosic'i Boşnak futbolcu Vranjes ile aldattığı yönündeki iddialar Sırp basınına bomba gibi düşünce, Jelena Karleusa ise daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklamada bunların doğru olmadığını ve basında yer alan fotoğrafların fotoşop olduğunu söylemişti. 

Jelena Karleusa, evliliğine zarar vermeye yönelik yapılan bu haberlere karşı tazminat davaları açtı. Karleusa hakkında çıkan haberlere dayanamayınca Sırp basınına 120 dava açtı ve mahkeme dosyalarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, "Hepininizin canına okuyacağım." dedi. 

PEKİ NELER YAŞANDI?

Sırp basınında gündeme oturan iddiada, Jelena Karleusa Vranjes ile çıplak vaziyette görüntülü konuşmalarının fotoğraflarının basına sızması üzerine Jelena'nın, Vranjes'e ölüm tehditleri yağdırdığ ve bunun üzerine Vranjes'in ise soluğu mahkemede alarak 2 milyon euro değerinde tazminat davası açtığı iddia edilmişti. Yine Ocak ayında bu kez Sırp basını, Dusko Tosic'in, eşi Jelana'yı Adem Ljajic'in eski sevgilisi Sofija Milosevic ile aldattığı iddia edilirken, söz konusu haberlerde Vranjes'in konserini izlemeye gittiği Jelena'ya mesajlar gönderdiği ve bunların da Tosic tarafından yakalandığı belirtilmişti. Tosic'in gördüğü mesajlar sonrasında Vranjes'i arayarak tehdit ettiği yazılmıştı. Jelena ise bu haberlere karşı da tepki göstererek evliliklerini yıpratmak için kasıtlı haberler yapıldığını ve böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"