comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Jelana Karleusa: 'Savaş, bomba, çile...'

05 Eylül 2016, Pazartesi 14:01
Jelana Karleusa: 'Savaş, bomba, çile...'

Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken eşi Jelena Karleusa, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Türkiye'de yaşanan terör olaylarının kendisi için normal olduğunu söyleyen Jelena, Beşiktaş taraftarlarına da mesaj yolladı.

Vatan Gazetesi'ne röportaj veren Jelena'nın sözleri:
İstanbul'da sizin için hayat nasıl gidiyor?


Dünyanın her yerinde bulundum, fakat Türkiye ve İstanbul gibi bir yer görmedim. İnanılmaz ve titiz bir şehir. Kültürel mirası olan çok güzel bir ülke. İnsanları da Sırplara çok benzer. Çok sevdiğimiz ortak şeyler var. Güzel müziği, güzel yemeği seviyoruz ve büyük bir kalbimiz var. Bu yüzden kendimi evimde gibi hissediyorum. Unutmayın Sırbistan tam 500 yıl Osmanlı İmparatorluğu altında yaşadı. Bu yüzden yemeklerimiz, müziğimiz, tarhimiz, hatta bir çok kelimemiz bile aynı. Eğer Sırbistan'da Türkiye derseniz. Bizim aklımıza Antalya ya da Bodrum'da güzel bir yaz, kebap, sarma, kahve ve baklava geliyor. Favori dizilerimiz Türk aktörlerin oynadıkları. 

Türkeye'de "yenge" olarak anılmak size ne ifade ediyor?

Beşiktaş taraftarları beni yenge diye çağırıyor. Bu benim için çok eğlenceli. Fakat ülkemde ve dünyada ben sadece bir futbolcu eşi değilim. 20 yıllık bir müzik kariyerim ve 10 tane albümüm var. Çok güzel konserler verdim ve bir hayran ordum var. Dusko ve benim bağımsız bir hayatımız var. Umarım Türkler benim gerçekte ne olduğumu anlar. Ben sadece benim. Eğer sana bunları söylemeseydim. Türkler normal hayatımda ne yaptığımı öğrenemeyeceklerdi.

Türkiye'ye dair projeleriniz var mı? Mesela Tarkan'la veya diğer şarkıcılarla düet yapmak istiyor musunuz?

Şu anda bütün avrupayı kapsayan bir konser ve şov turnesindeyim. Türk şarkıcılarla işbirliği yapmak isterim. Tarkan ve Mustafa Sandal benim için tüm zamanların favorileri arasında. Mustafa Sandal'ın inanılmaz eşi Emina da benim ülkemden. Tabii bu bir zorunluluk ile olamaz. Çok gariptir ki Tarkan hiç Sırbistanı ziyaret etmedi. Sırbistan'da da o bir süper stardır.

Ülkemizde son dönemde yaşanan terör olayları sizi korkutuyor mu? Hiç geri dönmeyi düşündünüz mü?

Unutmayın ben Sırbistanlıyım. Savaş, kötü şeyler, bombalamalar, çile bizim ülkemizde çok normal. Bizim ülkemiz fakir. Yaptırımlar ve savaş bizi yıktı. Tekrar o kötülüğe dönmek istemem. O zamanki kötünün yaşandığı ülkeme de dönmek istemem. Dusko ve benim kalbim Türklerle. Akıllı olmak zorundasınız. Sırbistan gibi hatalar yapmayın. Birlik olun, geleceğinizi ve çocuklarınızı düşünün. Sırplar sizin arkadaşınız, Sırplar sizi destekliyor.

Eşiniz Duso Tosic'in Türkiye'ye gelmesini desteklediniz mi?

Buraya geldiği için çok mutluyum. Sizin güzel bir futbolunuz var, futbolu seviyorsunuz. Futbolcularınıza güveniyorsunuz, görünüşe göre eşlerini de seviyorsunuz.

Sizin aşkınızın hikayesi nedir?

Dusko ve ben ilk defa 10 yıl önce tanıştık. Daha o zaman genç ve ünsüz bir oyuncuydu. Ama ben zaten büyük bir stardım, her şey bizim karşımızdaydı. Çünkü ondan 7 yaş büyüktüm. Onun kim olduğunu bilmiyorlardı ve onunla evlenince şok oldular. Fakat sonra, Dusco Sırbistanın en iyi futbolcusu oldu. İki tane kızımız var ve henüz onların hayatını çok güzel bir hale getiremedik. Her başarılı erkeğin arkasında, güçlü bir kadın vardır.

Peki bu fizik için neler yapıyorsunuz?

Bunu söylemek yasak değil ancak Türk basınına söyleyebilir miyim emin değilim ama yine de sana söyleyeceğim. Çok fazla seks yapıyorum.

Peki Dusko sizi hiç kıskanmıyor mu?

Dusko çok kıskanç, sürekli benim kamuya açık verdiğim seksi fotoğraflar ile ilgili kavga ediyoruz.  Bazen onu dinliyorum, bazen de dinlemiyorum. O benim babam değil, ben onun çocuğu değilim. Ne hissedersem onu yapıyorum. O bir starla evli, markette çalışan bir kadınla değil.

İnsanların hakkınızdaki en büyük yanılgısı ne?

Bana sürtük diyorlar. Eğer güçlü kişiliğim için bana bunu diyeceklerse, evet bir sürtüğüm. İnsanlar ne düşünür diye düşünmekten nefret ediyorum. Birçok estetik ameliyat geçirdim. güzel göğüslerim var. Geri kalan güzelliğim ise seksten geliyor. Ama beni sadece seksi bir kadın olarak görme.

Ben muhteşem yemek yaparım. Bu benim gizli silahım. Hayatında benim yaptığım kadar güzel yemek yememişsindir. Ayrıca sana hakkımda gerçekten bilmen gereken bir şey söyleyeceğim. Kamuya açık imajım aldatıcı. İçimde eğlenceli bir kız, bir anne ve bir problem yaşadığında arayabileceğin biri var. Gerçek Jelena bu.

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.