comScore

Japonya - Polonya maçının son dakikası tarihe geçti! Top çevirdiler

28 Haziran 2018, Perşembe 19:03
Japonya - Polonya maçının son dakikası tarihe geçti! Top çevirdiler

Japonya - Polonya maçının son dakikalarında, Japon futbolcular diğer maçtan gelen gol haberini duyunca müsabakanın son dakikalarında kendi yarı sahalarında top çevirdiler. 

FutbolArena - Japonya - Polonya maçı Dünya Kupası tarihine geçti. Polonya prestij amaçlı çıktığı son müsabakada Japonya'yı 1-0 mağlup etti. Japonya ise bu mağlubiyete rağmen statü gereği puanlar eşit olduğundan Senegal'den 2 sarı kart daha az gördüğü için gruptan çıkan takım oldu. 


Japonya - Polonya maçında ne oldu?


Japonya - Polonya maçının son dakikaları ise Dünya Kupası tarihine geçti. Japon futbolcular diğer maçta Kolombiya'nın önde olduğunu öğrenince, Polonya karşısında maçın son dakikalarında kendi yarı sahalarında top çevirdi. Polonyalı futbolcular da herhangi bir baskı uygulamayınca bu duruma tribünlerden tepki geldi.

3 dakika ilave süre verilen müsabakanın son 1 dakikasında ise hakem "Oynayın işareti" yağmasına rağmen Japon futbolcular kendi yarı sahasında adeta maç bitmişcesine topu kenara doğru götürdü. Bu esnada Polonya futbolcuları da kendi yarı sahalarında beklediler. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.