comScore

Japonya Katar canlı şifresiz izle (Japonya Katar hangi kanalda?)

01 Şubat 2019, Cuma 16:19
Japonya Katar canlı şifresiz izle (Japonya Katar hangi kanalda?)

Japonya Katar maçı ne zaman, Japonya Katar maçı saat kaçta, hangi kanalda? Japonya Katar canlı izle seçeneği olacak mı, Japonya Katar maçı ne zaman gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Japonya Katar canlı, Japonya Katar canlı izle, Japonya Katar maçı ne zaman, Japonya Katar saat kaçta, Japonya Katar hangi kanalda, Japonya Katar şifresiz izle, Japonya Katar maçını izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Asya Kupası finalinde Japonya Katar maçı izle, Japonya Katar şifresiz, Japonya Katar yabancı uydu kanalları, Japonya Katar şifresiz nasıl izlenir gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Japonya Katar maçı ne zaman, saat kaçta? Japonya Katar hangi kanalda?


Birleşik Arap Emirlikleri'nde oynanacak Japonya - Katar, ASya Kupası finali öncesi tüm bilgileri hazırladık. Japonya Katar  maçı bugün saat 17.00'de başlayacak. Japonya Katar  maçının Türkiye'den yayıncısı bulunmuyor. 

Asya Kupası'nda Japonya final yolunda F Grubu'ndan yükseldi. Son 16 turunda Suudi Arabistan'ı, çeyrek finalde Vietnam'ı mağlup eden Japonya, yarı finalde de İran'ı 3-0 yendi. 
Katar ise E Grubu'ndan çıktığı Asya Kupası'nda son 16 turunda Irak'ı eledi. Çeyrek finalde Güney Kore'yi 1-0 mağlup eden Katar, yarı finalde ise Birleşik Arap Emirlikleri'ni 4-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı.

İLK 11'LER


 

Japonya Katar maçı şifresiz izle (Japonya Katar canlı skor)


Japonya Katar maçını canlı izlemek isteyenler için Japonya Katar şifresiz izle haberini hazırladık. Asya Kupası'nın Türkiye'de yayıncısı olmadığı için bu mücadeleyi canlı yayınlayacak bir kanal bulunmuyor. Japonya Katar maçını çeşitli uydu kanalları aracılığıyla şifresiz izleyebilirsiniz. İşte o kanallar: 

JAPONYA KATAR CANLI SKOR


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)