comScore

Real Madrid Real Madrid

James Rodriguez Real Madrid'ten ayrılacak mı?

03 Ocak 2017, Salı 18:54
James Rodriguez Real Madrid'ten ayrılacak mı?

Real Madrid Teknik Direktörü Zidane, Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez'in takımda kalacağını söyledi.

FutbolArena - Real Madrid'te yılan hikayesine dönen James Rodriguez'in takımda kalıp kalmayacağı sorunu hakkında son olarak teknik direktör Zinedine Zidane konuştu. 

Son olarak Dünya Kulüpler Kupası'nı kazanan Real Madrid'te James Rodriguez takımdan ayrılabileceğine dair açıklamalarda bulunmuş ve "Madrid'te yaşamaktan çok mutluyum, burada ölene kadar yaşayabilirim ama daha çok oynamak istiyorum" demişti. Bilindiği üzere zidane yıldız futbolcuyu genelde yedek olarak düşünüyor...
ZİDANE "RODRİGUEZ KALACAK"

Devre arasında Premier Lig'e veya Juventus gibi dev takımlara transferi gündemde olan Kolombiyalı yıldızı hakkında konuşan Zidane: "Rodriguez bana dünyanın en iyi takımında oynamaktan mutlu olduğunu söyledi. Bu açıklamadan sonra daha fazla konuşulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Real Madrid'in önemli oyuncularından biri. Hedeflerimiz doğrultusunda birlikte çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ZİDANE'DAN ÖDÜL AÇIKLAMASI

Öte yandan 2016 yılının en iyi teknik direktörü ödülüne layık görülen isimlerden biri olan Zidane'ın rakipleri Portekiz'i Avrupa Şampiyonu yapan Santos ve Leicester City'i Premier Lig şampiyonu yapan Ranieri. Bu konu hakkında da görüş bildiren Zidane "Ödülü alamamam benim için sürpriz olmaz. Diğer meslektaşlarımın ödülü kazanması normal bir durum olur çünkü teknik direktörlüğe yeni başladım. Daha çok çalışmalı ve kendimi geliştirmeliyim." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)