comScore

İzmir iftar saati kaçta? İftar saati İzmir (İzmir İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 15:10
İzmir iftar saati kaçta? İftar saati İzmir (İzmir İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

İzmir iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında İzmirli vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar İzmir saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

İzmir iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati İzmir saati, istar saat kaçta İzmir? İzmir iftar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. İzmir iiftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün İzmir iftar saat kaçta? İzmir iftar kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar İzmir saati kaçta? İzmir iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. İzmir iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


İZMİR İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"