comScore

İzmir hava durumu 30 Eylül Pazar (İzmir kasırga ve yağmur başladı mı?)

30 Eylül 2018, Pazar 13:08
İzmir hava durumu 30 Eylül Pazar (İzmir kasırga ve yağmur başladı mı?)

İzmir hava durumu 30 Eylül Pazar nasıl? İzmir hava durumu yağışlı mı? İzmir hava durumu kasırga başladı mı? İzmir Kırbaç Kasırgası olacak mı? İzmir Kırbaç Kasırgasıyla ilgili son dakika haberleri burada. İzmir hava durumu, Bugün İzmir hava kaç derece gibi soruların yanıtları haberimizde.

İzmir hava durumu! İzmir hava durumu 30 Eylül nasıl olacak? İzmir Kırbaç kasırgası başladı mı? Kırça kasırgası İzmir nasıl olacak? İzmir'de bugün Kırbaç kasırgası etkisi olacağı belirtilmişti. 30 Eylül Pazar İzmir Tropikal fırtınanın etkileri başladı mı? İzmir'de fırtınayla ilgili son dakika açıklaması geldi. İzmir hava durumu ve İzmir yağış var mı sorularının yanıtları burada. 


İzmir hava durumu (İzmir hava sıcaklığı kaç derece 30 Eylül 2018)


Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hafta başından bu yana İzmir'de Kırbaç Kasırgası etkisi olacağı uyarıları yapılmıştı. Son gelen açıklamalarda Kırbaç kasırgasının yön değiştirdiği ve etkisinin azalacağı ifade edildi. İzmir'de bugün hava durumu ise merak ediliyordu. 30 Eylül Pazar İzmir'de sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığının 24 derece olacağı ve sağanak bir yağışın beklendiği açıklandı. Meteoroloji'den aldığımız bilgilere göre bugün İzmir'de rüzgarın hızı saatte 11km olarak bekleniyor.


 

Kırbaç Kasırgası nedir? Kırbaç Kasırgası ne zaman olacak? (Türkiye Kırbaç Kasırgası uyarısı)


Kırbaç Kasırgası Türkiye'de ilk kez yaşanacak. Yunanistan'da son günlerde yaşanan Zorbas Kasırgası etkisinin Türkiye'de de görüleceği belirtildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarılarda Kırbaç Kasırgası'nın Ege kıyılarıyla birlikte Akdeniz'de Antalya'da da görüleceği ifade ediliyor. 
KIRBAÇ KASIRGASI SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!