comScore

İzlanda'dan Türkiye açıklaması! "Yıkıldık"

15 Ekim 2019, Salı 14:38
İzlanda'dan Türkiye açıklaması!

EURO 2020 Elemeleri'nde Türkiye'nin rakiplerinden İzlanda'da futbolcular Andorra maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - EURO 2020 Elemeleri'nde Türkiye ile aynı grupta yer alan İzlanda'da futbolcular Andorra maçının ardından açıklamalarda bulundu. Milli Takımımızın Fransa deplasmandan aldığı 1 puanı beklemediklerini ifade eden İzlanda'lı oyuncular, Türkiye'nin Andorra'ya kaybetmesini bekleyeceklerini dile getirdi.

"ANDORRA'YA GÜVENMELİYİZ"
Gylfi Sigurdsson: "Türkiye'nin Fransa'dan puan alması hayallerimize darbe vurdu. Soyunma odasında yüzü gülen kimse yoktu."

Traustason: "Andorra sıkıcı bir takım ve onlara karşı çok zorlandık. Türkiye'yi deplasmanda yenerek Andorra'ya kaybetmelerini bekleyeceğiz. Türkiye'nin suni çim nedeniyle Andorra'da kazanması kolay olmayacak. 

Arnor Sig: "Fransa'nın Türkiye'yi yenmesini bekliyorduk ama Türkler son anda puan aldı. Biz Türkiye'yi yendikten sonra Andorra'nın da Türkler'e zorluk çıkaracağını düşünüyorum."

Palsson: "Andorra'ya karşı iyi oynayarak kazandık. Şimdi onlara son maçta Türkiye'ye karşı güvenmeliyiz."
 

Milli takımımızın kalan maçları


Türkiye'nin EURO 2020 Elemeleri H Grubu'nda 2 maçı kaldı. Türkiye, 14 Kasım 2019 tarihinde İzlanda'yı ağırlayacak. İzlanda ile grubun kader maçını oynayacak olan millilerimiz, ardından Andorra deplasmanına gidecek. Andorra - Türkiye maçı 17 Kasım 2019'da sahne alacak. Şenol Güneş yönetimindeki A Milli Takım, Kasım ayında elemeleri tamamlamış olacak.

Türkiye - İzlanda (14 Kasım)
Andorra - Türkiye (17 Kasım)

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)