comScore

İzlanda'da Türkiye maçı sonrası penaltı isyanı! "Hakem vermedi"

15 Kasım 2019, Cuma 00:10
İzlanda'da Türkiye maçı sonrası penaltı isyanı!

İzlanda futbolcusu Bödvarsson, Türkiye maçının ardından hakem Tylor'un 90. dakikada penaltılarını vermediğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - İzlanda futbolcuları, A Milli takımımızla oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Bödvarsson, 90. dakikada hakem Tylor'un kendileri adına penaltı pozisyonunu es geçtiğini söyledi. 

İşte İzlanda cephesinden, ülke basınına maç sonu yapılan açıklamalar:
HALDORSSON: "TÜRKİYE MUHTEŞEMDİ"

Bizim için kötü bir eleme grubu olmadı. İnancımız vardı ve iyi de oynadık ama Türkiye muhteşemdi. Heyecanlı anlarımız oldu. Acı çektik ve bu eleme bizim için böyle bitti. Türkiye gerçekten nitelikli bir takım. Onlar istediklerini aldı. 

SKULASON: "DAHA FAZLA POZİSYO BULMALIYDIK"

Türkiye'ye karşı daha fazla pozisyon bulmalıydık. Onlara karşı kaybetmedik ama Türkiye'nin Fransa'dan 4 puan alması gruptaki dengeleri bozdu. Biz de bu maçta şansımızı son ana kadar denedik. Arnavutluk mağlubiyeti hesaplarımızı bozdu ama yine de gurur durmalıyız. İnsanları daha önceden zirveye oynayan bir İzlanda takımına alıştırdık. Yine de harika bir takımız ve çok fazla genç oyuncu arkadan geliyor. Bunu yıllar boyunca devam ettirebiliriz. 

BÖDVARSSON: "PENALTIMIZ VERİLMEDİ"

52.000 Türk'ün önünde oynadık. Ancak maçta bir penaltımız verilmedi. Duran topta ceza sahası içinde hakem Tylor'un es geçtiği pozisyon var. 90. dakikada gerçekleşti. Net penaltıydı ama hakem neden vermedi bilemiyorum. Pozisyona da çok yakındı üstelik. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)