comScore

İzlanda'da Bödvarsson: "Şenol Güneş elimi sıkmayı reddetti"

12 Haziran 2019, Çarşamba 01:16
İzlanda'da Bödvarsson:

İzlandalı futbolcu Bödvarsson, maç sonrasında Şenol Güneş'in kendisinin elini sıkmayı kabul etmediğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Euro 2020 elemelerinde A Milli takım deplasmanda İzlanda'ya 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından İzlandalı futbolcu Bödvarsson, Şenol Güneş'in elini sıkmaya gittiğini fakat kendisinin bunu kabul etmediğini söyledi. 

İzlanda basınına konuşan Bödvarsson şu ifadeleri kullandı:
"TÜRK TARAFTARLAR NEFRET MESAJLARI GÖNDERDİ"

Maçtan önce Türk taraftarlardan çok sayıda nefret ve öfke içerikli mesajlar aldık. Ancak hepsine bakmaya zahmet etmedim. Çünkü fırça uzatan adam İzlandalı bile değildi. 

"TÜRKİYE'NİN HOCASI ELİMİ SIKMAYI REDDETTİ"

Türkiye'ye saygı gösterdik. Maçtan sonra teknik direktörlerinin elini sıkmak için gittim ama o reddetti. Biz gerçekten saygı gösterdik ve saygı göstermeye çalıştık. Ancak aynı şekilde karşılık verilmedi. Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!


 


Milli takım Euro 2020 puan durumu


A Milli takım, Euro 2020 elemelerinde gruptaki dördüncü maçında deplasmanda İzlanda'ya konuk oldu. Milli takımımız İzlanda karşısında sahadan 2-1 mağlup ayrıldı ve böylelikle gruptaki ilk yenilgisini aldı. Gruptaki diğer maçta Fransa deplasmanda Andorra karşısında farklı galip gelerek puanını 9'a çıkardı. Arnavutluk ise sahasında Moldova karşısında 2-0 galip gelerek 6 puana yükseldi. Fransa ise Andorra deplasmanında 4-0 geldi. Böylelikle grupta Fransa, Türkiye ve İzlanda 9 puanda yer aldı.  

Milli takım puan durumu

1) Fransa 9
2) Türkiye 9
3) İzlanda 9
4) Arnavutluk 6
5) Moldova 3
6) Andorra 0

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)