comScore

İzlanda Milli Marşı ıslıklanmasına tepki! "Bunu yapmayalım!"

14 Kasım 2019, Perşembe 20:17
İzlanda Milli Marşı ıslıklanmasına tepki!

Türk Telekom Stadı'nda Türkiye - İzlanda maçı öncesi İzlanda Milli marşının okunduğu sırada taraftarlar tarafından ıslıklanmasına sosyal medyada tepki gösterildi. 

FutbolArena - Euro 2020 elemelerinde Türkiye - İzlanda maçı öncesi Türk Telekom Stadı'nda İzlanda Milli marşının ıslıklanması sosyal medyada gündem oldu. 


Milli Takım Haberleri: İzlanda milli marşının ıslıklanması


Türk Telekom Stadı'nda İzlanda milli marşının ıslıklanmasına ağırlıklı olarak tepki gösterildi. Yapılan yorumlardan bazıları şu şekilde:

Fatih Doğan: "İzlanda Milli Marşını ıslıklamanın rakibi motive etmekten başka ne işe yaradığını biri izah etsin! Neredeyse her rakip ülkenin milli marşını ıslıklar hale geldik. Doğru değil."
Mert Aydın: "İzlanda'daki maç öncesi yaratılan yapay gerilim yenilgiye neden olmuştu. Devamında ulusal marş ıslıklıyor bir grup zibidi. Öyleydi böyleydi denedin kimse Kazakistan marşının ıslıklandığını duydu bu kulaklar."

Aydın Cingöz (FutbolArenaTV) : ""Milli marşın ıslıklanması çok yanlış. Bu konuda kendimize gelelim artık. Gerçekten çok yanlış. Amaç moral bozmak ise, bu da yanlış. Tam tersi İzlanda'yı hırslandırır bu."

Erman Özgür: "Milli marşı yuhalamaya ne gerek var. Rakibi motive etmekten başka ne işe yarıyor?"
 

Türkiye - İzlanda maçı ilk 11'ler


Türkiye'nin ilk 11'i: Mert Günok, Umut Meraş, Çağlar, Merih, Zeki, Mahmut, Okay, Ozan Tufan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Burak Yılmaz

İzlanda'nın 11'i: Halldorsson, Palsson, R. Sigurdsson, Arnason, A. Skulason, B. Bjarnason, G. Sigurdsson, Traustason, Bödvarsson, Finnbogason, Kolbeinn Sigthorsson

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)