comScore

İzlanda cephesi: 'Türkiye'nin parti yapmasını istemiyoruz!'

13 Kasım 2019, Çarşamba 17:50
İzlanda cephesi: 'Türkiye'nin parti yapmasını istemiyoruz!'

İzlanda Teknik Direktörü Erik Hamren ve Arnason, Milli takımımızla oynayacakları maç öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Euro 2020 elemelerinde A Milli takımımızın karşılaşacağı İzlanda'da teknik direktör Eric Hamren ile birlikte Arnason, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

ERIK HAMREN'İN AÇIKLAMALARI
"Sabırsızlıkla maçı bekliyoruz. Türkiye harika sonuçlar aldı. Zor görünen bir maç ama deneyeceğiz ve kazanmak zorundayız.  Yarın tek oyuncumuz hariç herkes yarınki Türkiye maçı ve hafta sonundaki Moldova maçı için hazır durumda. Kadrodaki her oyuncumuzun sahaya çıkma şansı var."

"HAVAALANINDA YAŞANANLAR BİZİ İLGİLENDİREN BİR KONU DEĞİL"

Erik Hamren, İzlanda'da oynanan maçta milli takımımızın havaalanında uzun süre bekletilmesi ve sonrasında yaşananlarla ilgili gelen soruya, ""İlk maç öncesi yaşanan sıkıntı(havalimanındaki olaylar) beni ilgilendiren bir durum değil, onunla ilgili konuşmam da doğru olmaz. Uzun zaman geçti, bize bağlı olan ve bizi ilgilendiren bir durum değil. Bizi bugün burada ilgilendiren tek şey yarın oynanacak maç." yanıtını verdi. 

ARNASON: "TÜRKİYE'NİN PARTİ YAPMASINA İZİN VERMEMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

Türkiye bu eleme grubunda gerçekten iyi iş çıkardı. Fransa'dan 4 puan aldılar. Onların 4 puan alması bizim bu gruptaki işimizi oldukça zora soktu. Benim umudum yarın akşam burada kutlama, partiye izin vermemek. Bunun olmasına izin vermeyeceğiz. Bizim önümüzdeki 2 maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Çok zor görünüyor olabilir ama kesinlike pes etmiş değiliz.  Türk Telekom Stadı çok güzel bir stadyum. Büyük bir taraftar desteği olacak. Biz buraya kazanmaya geldik ve istediğimiz sonucu alabilmek için elimizden geleni yapacağız. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)