comScore

İsveç'in Vida endişesi! "Bu maç tehlike altında"

12 Kasım 2020, Perşembe 18:02
İsveç'in Vida endişesi!

İsveç - Hırvatistan maçı öncesi İsveç'te, Domagoj Vida'nın Covid-19 testinin pozitif çıkmasından dolayı endişe yaşanıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - İsveç basını, Domagoj Vida'nın Covid-19 testinin pozitif çıkmasından dolayı İsveç ile Hırvatistan arasındaki müsabakanın tehlikede olduğunu yazdı. 

Domagoj Vida'nın Türkiye maçının ilk yarısında Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildikten sonra teknik direktör Dalic, Hırvat stoperi oyundan aldı. İsveç basını ise bu detaya dikkat çekerek, "Maç tehlikede. Maçın ilk yarısında sonuçlar belli oldu. Ancak o zamana kadar hem kendi takım arkadaşları, hem rakipleriyle uzun süre temas halindeydi. Vida, Türkiye'de oynuyor ve rakip oyuncuları çoki iyi tanıyor. Cumartesi günü oynanacak maç tehlike altında." ifadelerine yer verildi. 
HIRVATİSTAN FUTBOL FEDERASYONU AÇIKLAMASI

Futbol Federasyonu tarafından yapılan resmi açıklamada, Türkiye maçı için Pazartesi günü tüm oyuncu ve personelin test sonuçlarının negatif çıktığını fakat Çarşamba sabahı yapılan İsveç maçı için test sonuçlarının akşam saatlerinde belli olduğu, Vida'nın sonucunun pozitif olduğunun öğrenildiğini duyurdu. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!