comScore

İsveç Federasyonu'ndan açıklama! Zlatan İbrahimovic Dünya Kupası'nda oynacak mı?

26 Nisan 2018, Perşembe 15:44
İsveç Federasyonu'ndan açıklama! Zlatan İbrahimovic Dünya Kupası'nda oynacak mı?

İsveç Futbol Federasyonu Zlatan Ibrahimovic'in 2018 Dünya Kupası'nda oynayıp oynamayacağına yönelik haberlere açıklık getirdi.

FutbolArena Dış Haberler - İsveç Futbol Federasyonu bir süredir gündemi meşgul eden Zlatan İbrahimovic'in Milli Takıma dönüp dönmeyeceği ile ilgili açıklamada bulundu. 

EURO 2016'dan sonra İsveç Milli Takımını bırakan Zlatan Ibrahimovic, İsveç'in 2018 Dünya Kupası ön eleme maçında İtalya'yı devirmesinin ardından yeniden Milli Takıma döneceğinin sinyallerini vermişti. 


Janne Andersson'un Ibrahimovic açıklaması


İbrahimovic'in Milli Takıma geri dönmek istemesiyle ilgili konuşan Andersson, "Ibrahimovic, Milli Takımı bıraktı. Eğer takımı bıraktıysa geri gelmesine gerek yok. Dünya Kupası planlarım arasında kesinlikle yer almıyor." demişti. 
Janne Andersson bu konunun İtalya'yı elemelerinin hemen ardından gündeme taşınmasını da eleştirmiş ve İtalya'yı eleyen futbolcularına haksızlık yapıldığını söylemişti. 

FEDERASYON AÇIKLADI "ZLATAN DÜNYA KUPASI'NDA OLMAYACAK"

İsveç Futbol Federasyonu bu konu hakkında Janne Andersson'un yanında yer aldı ve Ibrahimovic'in Dünya Kupası'nda oynamayacağını açıkladı.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)