comScore

İstiklal Marşı'nda hangi kelime daha az geçer? (Vatan, Toprak, Yurt, Kan) Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru

05 Ekim 2019, Cumartesi 22:28
İstiklal Marşı'nda hangi kelime daha az geçer? (Vatan, Toprak, Yurt, Kan) Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru

Soru: 10 kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer? ATV Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak
edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 


 

 
ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 
CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

ATV Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kimdir?


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol alarak başlamıştır. 1867'de İstanbul'a gelen mühendis Eugene-Henri Gavand, Galata ile Beyoğlu arasında bir günde ortalama kaç kişinin gidip geldiğini hesaplayarak padişaha tünel projesini sunmuştur?

Soru: 10 kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer?

Vatan
Toprak
Kan
Yurt
Doğru cevap: Toprak

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)