comScore

İşte Şenol Güneş'in milli takım kadrosu! Sürpriz kararlar

15 Mart 2019, Cuma 00:43
İşte Şenol Güneş'in milli takım kadrosu! Sürpriz kararlar

Arnavutluk ve Moldova maçlarında takımın başında olacak olan teknik direktör Şenol Güneş'in kadroya alacağı bazı isimler belli oldu. 15 Mart 2019 Milli takımın kadrosuyla ilgili sıcak gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - A Milli Takımın 22 Mart'ta Arnavutluk, 25 Mart'ta ise Moldova ile oynayacağı maçlarda takımın başında olacak olan Şenol Güneş'in kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Şenol Güneş'in özellikle uzun süredir milli takım kadrosunda olmayan futbolcuları çağırıp çağrılmayacağı merak edilirken deneyimli teknik adamdan sürpriz kararlar geldi. 

BEŞİKTAŞ'TAN 5 FUTBOLCU
Şenol Güneş, Arnavutluk ve Moldova ile oynanacak olan maçlar öncesinde Beşiktaş'tan Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Oğuzhan, Dorukhan ve Güven Yalçın'ı kadroya almaya karar verdi. 

EMRE BELÖZOĞLU KADRODA! ARDA TURAN YOK

Medipol Başakşehir'de son haftalarda düzenli olarak ilk 11'de oynayan Arda Turan ise milli takım kadrosuna alınmayacak. Şenol Güneş'in en büyük sürprizi ise Emre Belözoğlu oldu. 38 yaşındaki tecrübeli futbolcu ilerleyen yaşına rağmen Medipol Başakşehir'de sergilediği performansla Şenol Güneş tarafından milli takıma çağrıldı. SELÇUK İNAN İÇİN KARAR SON GÜN

15 Mart 2019 Cuma günü açıklanacak olan Milli takım kadrosu öncesinde teknik direktör Şenol Güneş, Galatasaray'dan Selçuk İnan'ı alıp almayacağına ise son gün karar verecek. 
 

Milli Takım kadrosu ne zaman açıklanacak?


A Milli takımın Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı maçların kadrosu 15 Mart 2019 Cuma günü açıklanacak. Arnavutluk - Türkiye maçı 22 Mart'ta, Türkiye - Moldova müsabakası ise 25 Mart'ta oynanacak. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.