comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İşte Muharrem Usta'nın teknik adam planı

07 Aralık 2015, Pazartesi 20:40
İşte Muharrem Usta'nın teknik adam planı

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sezon sonuna kadar Sadi Tekelioğlu'nun takımın başında kalmasını istiyor.

FutbolArena Özel - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sezon sonuna kadar Sadi Tekelioğlu'nun takımın başında kalmasını istiyordu ama tecrübeli teknik adamın görevi devretme açıklaması sonrası gündeme yeni isimler geldi. Yeni adaylardan biri de Giray Bulak.
 
Trabzonspor'da görevi devralan Muharrem Usta sezon sonuna kadar takımın başında Sadi Tekelioğlu'nu tutmak istiyordu ancak plan değişti. Eskişehirspor galibiyeti sonrası Şota'nın yerine seçime kadar göreve getirilen alt yapı sorumlusu Sadi Tekelioğlu görevimi tamamladım dedi.
 
Yeni sezona Lucescu ile başlayama planı olan Trabzonspor'da kulüp başkanı Muharrem Usta'nın sezon sonuna kadar geçiş için ya Tekelioğlu'nu ikna edip takımın başında tutacak ya da yeni bir ismi göreve getirecek. 
 
Adaylar arasında Hami Mandıralı'nın dışında Giray Bulak ta girdi. Trabzonspor'a yakınlığıyla bilinen gazeteci Altuğ Atalay, Bulak'ın da göreve gelebileceğini yazdı.
 
Muharrem Usta yeni sezondan itibaren takımın başına Lucescu'yu getirmek için çalıştığını ve tecrübeli teknik adamla bu konuda fikir birliğine vardığını açıklamıştı.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.