comScore

İşte futbol dünyasındaki kız meseleleri

17 Ekim 2014, Cuma 16:25

Yeşil sahaların ünlü isimleri performanslarının yanında gece kulüplerinde veya kız arkadaşlarıyla ilgili yaşadıklarıyla da gündeme geliyor. 

FutbolArena - Kimi futbolcular kız arkadaşları için birbirleriyle kavga ederken kimisi de başka bir futbolcunun eski eşiyle birliktelik yaşıyor. 
 
İşte Gökhan Töre – Hakan Çalhanoğlu kavgasının ardında yattığı iddia edilen ‘kız meselesi' üzerinden 
futbol dünyasında yaşanan kavgalar….
 
Gökhan Töre – Hakan Çalhanoğlu
 
Geçtiğimiz günlerde patlak veren Gökhan Töre'nin Hakan ve Ömer'e silah çekme olayının ardında yatan başka bir gerçek var. Alman kökenli iki oyuncunun arasını açan olayın asıl sebebinin bir bayan olduğu söyleniyor. Gökhan'ın daha önceden birlikte olduğu bayan arkadaşıyla Hakan'ın birlikte olmak istemesi olayları arkadaşının ağzına silah dayayacak boyuta kadar getiriyor. 
 
Mauro İcardi ve Maxi Lopez
 
Serie A ekiplerinden Sampdoria forması giyen Maxi Lopez,'in canını eski eşi Wanda Nara acıttı. İnter'de forma giyen Mauro İcardi, bir süredir Lopez'in eski eşi Wanda Nara ile bgirliktelik yaşıyor. Samdoria ile İnter arasında oynanan maçın seramonisinde Maxi Lopez, İcardi'nin elini sıkmayarak tepkisini belli etti. 
 
Wayne Bridge – John Terry

2010 yılında yaşanan olayda o zamanlar Chelsea forması giyen her iki oyuncu ailece görüşüyorlardı. Fakat Wayne Bridge'in sevgilisi Vanessa Perroncel ile John Terry'nin birlikte olduğu haberleri ortalığı karıştırdı. Evli ve iki çocuk sahibi olan Terry'nin bu davranışı skandal etkisi yaratırken, bu olayın Wayne Bridge ise Fransız sevgilisi Perroncel ile ilişkisini noktaladı. 
 
Volkan Demirel ve eşi
 
2011 yılı yaz aylarında tatile giden çiftin başına tatsız bir olay gelir. Eğlenmeye gittikleri bir barda yan masadan bir grubun Volkan Demirel'in eşine laf atmasıyla ortalık karışır. Volkan'ın çıkan kavgada  laf atan şahsın kafasında şişe kırmasının ardından güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle olay son bulur.
 
Volkan Demirel – Cassio Lincoln
 
2008 yılında Ali Sami Yen'de oynanan maçın son dakikalarında Volkan'ın Lincoln'ü kovalamasının altındaki gerçek geç de olsa ortaya çıkar. O dönem Volkan'ın eski sevgilisi Christina ile birlikte olan Lincoln'ün maç esnasında ‘Kız arkadaşlarına sahip çık. Ben onları senden fazla memnun ediyorum' demesi üzerine çılgına dönen Volkan, Brezilyalı oyuncu kovalayarak hayalarına vurdu.
 
Oktay Derelioğlu – Serdar Topraktepe
 
Bir dönem Beşiktaş forması giyen ikilinin yakın arkadaşlıkları ‘kız meselesi' yüzünden açıldı. Oktay'ın birliktelik yaşadığı Sezer isimli bayandan ayrılmasının ardından Serdar aynı bayanla ilişki yaşamaya başladı ve nişanlandı. Serdar'ın Sezer'den ayrılmasıyla Oktay hiç unutamadığı bayanla yeniden aşk yaşamaya başlarken daha sonra Oktay ve Sezer çifti gizli bir nikahla dünya evine girdi.Bu olayların ardından Beşiktaş'ta forma giyen ikilinin araları açıldı ve Serdar'ın, Kocaelispor'a kiralık gönderilmesiyle olay kapandı.
 
Van der Vaart – Khalid Boulahrouz
 
Bir dönem birlikte Hamburg forması da giyen Hollandalı iki oyuncunun arasına da kara kedi girdi. Van der Vaart eşi Sylvie'den ayrıldıktan sonra bu boşluğu Boulahrouz'un eski eşi Saba Boulahrouz ile doldurdu. Birliktelikleri devam eden ikili geçtiğimiz günlerde Khalid Boulahrouz'un da olduğu bir poz verdi.

Haber: Özgür Kızgın
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"