comScore

İşte Cristiano Ronaldo'nun bonservis bedeli

23 Mart 2021, Salı 18:19
İşte Cristiano Ronaldo'nun bonservis bedeli

İspanyol basını, Cristiano Ronaldo'nun ayrılmaya karar vermesi halinde Juventus'un 25 milyon euro'ya Portekizli yıldızı satacağını yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Juventus'ta başarısız geçen bu sezonun ardından önümüzdeki yılın planlamaları yapılırken Cristiano Ronaldo'nun takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. 

Juventus Genel Menajeri Fabio Paratici, Cristiano Ronaldo'nun takımda kalacağını açıklamasına rağmen İspanyol basını ise Cristiano Ronaldo'nun da ayrılığa sıcak baktığını yazdı. Öte yandan Juventus yönetiminin bir yandan maaş bütçesini düşürme isteğinden dolayı Cristiano Ronaldo'nun geleceği hala belirsiz. 
AS'ın haberine göre, Cristiano Ronaldo eğer ayrılmaya karar verirse Juventus yönetimi 25 milyon euro civarında teklif gelmesi halinde yıldız futbolcuyu satmaya hazır. 

Şampiyonlar Ligi'nden elenen Juventus, ligde de lider Inter'in 10 puan gerisinde. Juventus Teknik Direktörü Pirlo ise daha önce Ronaldo'nun geleceği hakkında yaptığı açıklamada her şeyin sezon sonunda belli olacağını ifade etmişti. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"