comScore

İşte A Milli takımın İzlanda ve Andorra maçları kadrosu

08 Kasım 2019, Cuma 20:34
İşte A Milli takımın İzlanda ve Andorra maçları kadrosu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, İzlanda ve Andorra ile oynayacağımız maçlar öncesinde kadrosu belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu saat 20:20'da kadroyu açıkladı. 

FutbolArena - Euro 2020 elemelerinde İzlanda ve Andorra ile karşılaşacak olan A Milli takımımızın kadrosu açıklandı. Euro 2020 yolunda İzlanda ile oynayacağımız final maçı öncesinde teknik direktör Şenol Güneş kadroyu belirledi. 

Dorukhan, Kenan Karaman ve Abdulkadir Parmak'ın sakatlıkları nedeniyle kadroya yer almadığı milli takımda, Fransa maçında yine sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Cengiz Ünder, İzlanda ve Andorra maçlarının kadrosuna dahil edildi. Forvet hattında Burak Yılmaz, Cenk Tosun ve Enes Ünal yer alırken, Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa maçında forma giyemeyen ve milli takımdaki durumu da merak edilen Emre Belözoğlu kadroda yer aldı. 
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU'NDAN AÇIKLAMA

A Milli Takım'a davet edilen futbolcular, kulüp takımlarıyla hafta sonunda oynayacakları maçların bitiminin ardından, mümkün olan en kısa sürede Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 11 Kasım Pazartesi günü saat 14.00'te bu tesisteki Orhan Saka Konferans Salonu'ndaki bir basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlılar, kampın ilk antrenmanını da aynı gün Riva'da gerçekleştirecek.

İşte A Milli takımın kadrosu:Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"