comScore

İstanbulspor İstanbulspor

İstanbulspor'dan hakem tepkisi! "Hakkımızı helal etmiyoruz"

22 Ekim 2022, Cumartesi 01:21
İstanbulspor'dan hakem tepkisi!

İstanbulspor kulübü, Antalyaspor maçının ardından "Hakkımıız gasp edenlere hakkımızı helal etmiyoruz." diyerek hakem kararlarına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Antalyaspor'a 2-1 kaybeden İstanbulspor, maçın ardından hakem kararlarına tepki gösterdi. 

İSTANBULSPOR'UN AÇIKLAMASI
Süper Lig 11'in 1. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda oynadığımız maçın hakemi ve yardımcı hakemlerinin yediğimiz iki golden önce verdiği hatalı kararlar maçın sonucuna doğrudan etki etmiştir. 

Teknik Direktörümüz Osman Zeki Korkmaz'ın da dediği  gibi; "Pek çok pozisyon var. Pozisyonları tek tek anlatmayacağım. Hikayenin sonundan başlayayım. Başını zaten okuması gerekenler, incelemesi gerekenler inceleyebilir. Hz. Musa değil Hz İbrahim. Kız değil erkek. Ayşe değil İsmail. Azrail değil Cebrail. Keçi değil koç. Biz neresini düzeltelim? İçinde bulunduğumuz atmosfer bu. Hikayenin geri kalanını da üzerine sorumlu olanlar inceleyebilir." 

Uzun lafın kısası bu akşam Antalya'da hakkımızı gasp edenlere hakkımızı helal etmiyoruz. Kamuoyunun bilgilerine saygımızla sunarız. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!